Çok Satanlar
En Yeniler
Fiyat Artan
Fiyat Azalan

Ütülü kıyafetler giymek ise kişilerin kendilerine gösterdiği öz saygının işaretlerinden biri olarak kabul edilir. Bu noktada ise özellikle buharlı ütü modelleri devreye girer. Yüksek performans sergileyen bu ütüler, standart ütülere oranla çok daha pratik ve kolay bir şekilde ütü yapmanızı sağlar. Aynı zamanda bu tarz ütü çeşitleri, kesintisiz ütü deneyimi için de oldukça idealdir. Bu alanda Laurastar markasının ütüleri ön plana çıkar. Mavi, kırmızı, beyaz gibi renklere sahip ütü tasarımları arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Markanın ütü modelleri, DMS buhar özelliği sayesinde daha kısa zamanda ve daha az efor harcayarak ütü yapmanızı sağlar. Aynı zamanda markanın ütüleri sayesinde kıyafetleriniz kolay kolay buruşmaz. Üstelik Laurastar ütü çeşitleriyle kuru temizleme profesyonelliğinde ütü yaparken aynı zamanda %100 kuru buhar sayesinde kıyafetlerinizde hijyen sağlayabilirsiniz. Tüm ütü çeşitlerini sitemiz üzerinden inceleyerek, avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Buharlı Ütü Çeşitleri Nelerdir?

Standart ütülere göre çok daha avantajlı olan buharlı tarzındaki ütüler birçok farklı modele sahiptir. Sitemiz üzerinden bu markanın farklı renk ve tasarımlara sahip ütü çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Bu ütüler, yüksek buhar gücü sayesinde çok daha zahmetsiz bir şekilde ütü yapmanızı sağlar. Öte yandan buharlı pratik ütü çeşitleri yüksek kapasitesiyle kalabalık aileler için de son derece idealdir. Buharlı olan ütüler, kırışıklıkları gidermenin yanı sıra DMS buharı ile kıyafetlerinizi dezenfekte etmenizi de sağlar. Böylece kimyasal kullanmadan sadece buhar yardımıyla %99,9’a kadar mikrop ve bakterileri yok edebilirsiniz. Ayrıca bu yöntemle tül, perde ve kıyafetlerinizdeki istenmeyen kokuları arındırmanız mümkündür. Üstelik Laurastar buharlı ütü çeşitlerinde, dikey ütüleme özelliğini kullanarak kıyafetlerinizi askıdayken dahi pratik bir şekilde ütüleyebilirsiniz. Genellikle mağazalarda kullanılan bu ütüleme sistemi, büyük ölçüde kolaylık sağlar. Buharlı ütüleme özelliğini kullanarak kuru temizlemeciye gitmeye gerek kalmadan hem zamandan hem de bütçenizden tasarruf edebilirsiniz. 

Buharlı Ütü Özellikleri ve Fiyatları Ne Kadardır?

Buharlı düzleştirici ütü modelleriyle kıyafetlerinizdeki kırışıklıkları giderebilir ve hijyen sağlayabilirsiniz. Ergonomik tasarımlara sahip Laurastar markasının ütü çeşitleri, kumaşlarınızın dokusuna büyük ölçüde özen gösterir. Bununla birlikte markanın buharlı düzleştirici ütüleri kıyafetler üzerinde parlama gibi sorunlara sebep olmaz. Ütü çeşitlerinde genellikle kireç çözücü su filtresi, koruyucu taban ve ısıya dayanıklı mat bulunur. Bu sayede buharla ütü işleminizi güvenle ve kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Laurastar ütüler, kıyafetlerinizi steril etmeniz için de oldukça idealdir. Markanın ürünleri, DMS buharı sayesinde kıyafetlerinizdeki toz ve bakterilerin büyük bir kısmını yok eder. Ayrıca standart buhar jeneratörlerinden 15 kat daha hızlı çalışarak, kıyafetlerinizi ıslak bırakmayan cihazlar, giysileriniz için bakım sağlar. Birçok farklı rengi bulunan buharlı ütü fiyatları ise modellere göre farklılık gösterir. Genel olarak ise yüksek performans sergileyen buharlı olan ütü çeşitlerini sitemiz üzerinden uygun seçeneklerle satın alabilirsiniz.

Steamer Buharlı Ütü  Nasıl Kullanılır?

Steamer Buharlı Ütü özel su doldurma aparatıyla temiz içme suyunu cihazımıza koymakla başlarız. Daha sonra cihazımızı fişe takarak ısınmasını bekleriz. Ütümüz ısındığında ise bilgilendirme amaçlı sinyal verecektir.  Artık Steamer cihazımız hazırdır ve kıyafetlerimizi askıda asılı bir şekilde kırışıklıklarını açabiliriz.

Steamer Buharlı Ütü Özellikleri Nelerdir?

Steamer 1.08 kg ağırlığıyla çok hafiftir. Buhar basıncı 3.9 bar, kablo uzunluğu 1.80m'dir. Isınma süresi 2.5 dk. su haznesi 80ml'dir

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.