Çok Satanlar
En Yeniler
Fiyat Artan
Fiyat Azalan

Kişisel bakım ürünleri konusunda lider markalar, ev kullanımına uygun birçok saç şekillendirme cihazlarını evlerinin rahatlığında profesyonel şekillendirme için kullanıma sunmuştur. Saç şekillendirme cihazları arasında saçınızı kolayca şekillendirecek saç maşaları, kullanımı kolay yapısı ile büyük kurtarıcınız olacaktır. Saç şekillendirme için kullanacağınız maşaları saçınızın yapısına ve uzunluğuna göre seçtiğinizde istediğiniz sonucu kolaylıkla elde edebilirsiniz. Mesela, saçlarınız kalın telli ve çok gür ise kalın saç maşası tam aradığınız sonucu size sağlayacaktır. Saç maşaları modelleri, fonksiyonlarının yanı sıra boyutlarına veya ekstra başlıklara göre değişiklik gösterir. Hersepet olarak saç maşası gibi ürünlerin yanı sıra her türlü kişisel bakım ürünlerini kaliteli markaların yüksek teknolojili cihazları ile bulabilir, uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

Saç Maşası Nasıl Kullanılır

Saç maşası en sık kullanılan saç şekillendirme ürünü olmasına rağmen doğru kullanımı çok fazla bilinmeyebilir. Peki, o zaman saç maşası nasıl kullanılır? İlk aşamada saçınız için doğru bir ürün aldığınızdan emin olmalısınız. Saç maşasının boyutu bu aşamada çok önemlidir. Küçük çapı olan saç maşaları küçük bukleler oluşturur ve daha az saç sarmanıza neden olur. Bu da saç şekillendirme sürecinin uzun sürmesine neden olabilir. 1,5 inç veya daha büyük olan maşalar daha büyük ve doğal duran bukleler oluşmasına neden olur. Saç maşası kullanımında saçın temiz olması çok önemlidir. Saçınızı yıkadıktan sonra kremlemek saç maşasından gelecek ısıdan saçınızın çok daha az etkilenmesini sağlayacak ve saçlarınız korunacaktır. Saçlarınızı maşa öncesi tarayın. Maşayı mutlaka kuru saça uygulayın. Çünkü ıslak saça uyguladığınızda saçınız kırılacaktır. Maşa saç dibine en yakın gelecek yerden tutulur ve maşaya sarılır. Tüm saç şekillendikten sonra parmak uçları ile dağıtılarak doğal görünüm elde edilir. Profesyonel saç maşaları ile evinizde kolaylıkla kuafördeki profesyonel görünümü yakalayabilirsiniz.

Bütçe Dostu Profesyonel Saç Maşası Seçenekleri

Hersepet olarak kişisel bakımınıza önem veriyoruz. Bu amaçla da birçok kişisel bakım ürününü uygun fiyat avantajları ile sunuyoruz. Profesyonel kalitede saç maşaları ile zahmetsizce ve hızlı bir şekilde saçlarınıza istediğiniz şekli verebilirsiniz. Sayfalarımızda yer alan ürünlerin detaylı açıklamalarını inceleyebilir, ihtiyacınız olan ürünleri kolaylıkla seçebilirsiniz. Her zaman en kaliteli markaların ürünleri ile sizlere hizmetlerimizi sunuyoruz. Kampanya ve indirimlerimizle de bakımınız için gerekli ürünleri rahatlıkla almanızı sağlıyoruz. Kendiniz kadar sevdiklerinize de sayfalarımızda yer alan kişisel bakım ürünlerinden hediye alabilir, onlarında bakımlarına özen göstermesini sağlayabilirseniz. Otomatik saç maşası olsun diğer ürünler olsun kaliteyi uygun fiyat avantajları ile sayfalarımızdan rahatlıkla ve güvenle alabilirsiniz.

En iyi Saç Maşası Hangisidir?

Saçınızda nasıl bir dalga istediğinize karar vermeniz çok önemli. İnce dalgalar için 19 mm ve altındaki maşaları, kalın ve geniş bukleler için 32 mm ve üzeri maşaları seçmelisiniz. Peki, saç maşası kaç derece olmalı? Saçlarınız ince telliyse 160 dereceyi geçmemelisiniz. Kalın telli saçlar için 200 derece ısı ayarını seçebilirsiniz.

İyi Bir Saç Maşası Hangi Özelliklere Sahip Olmalıdır?

İyi bir saç maşası alırken cihazın uç kısmı seramik kaplama olmasına, farklı ısı ayarlarının olması ve en önemlisi güvenlik için otomatik kapanma özelliğinin olmasına dikkat edilmeli.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.