Çok Satanlar
En Yeniler
Fiyat Artan
Fiyat Azalan

Güzel görünmek veya dikkat çekmek için güzel saçlardan daha etkili bir unsur yoktur. Ayrıca düzgün bir saç hem yüzü hem kıyafetleri yani tüm görünümü etkiler. Saç bakımı veya saç şekillendirme için her zaman kuaföre gidilmesinin imkânı olmaz. Bazen evde hızlı bir şekilde saçların şekillendirilmesi gerekir. Bu durumda ev kullanımına uygun saç şekillendirme cihazları büyük yardımcı olur. Ev ortamında saça verilecek şekillendirmelerin sınırlı olduğu düşünülse de çok fonksiyonlu saç şekillendiriciler büyük bir soruna çözüm olur. Saç şekillendiriciler arasında ise ne fazla tercih edilenlerden birisi de saç düzleştirici makinalardır. Saç düzleştiriciler, kıvırcık saçların düzleştirmesinde saça fön çekmeye veya daha dolgun görünmesine kadar çok çeşitli amaçla kullanır. Hersepet olarak saçlar için vazgeçilmez bu cihazda geniş ürün seçenekleri ile sizlerin hizmetinizdeyiz.

En iyi Kalite Saç Düzleştirici Nasıl Seçilir

Saç düzleştiriciler, uzun vadeli yatırımlardır. Aldığınızda uzun yıllar size ilk günkü performansında hizmet etmesini istemeniz normaldir. Bu açıdan en iyi saç düzleştirici nasıl seçilir sorusuna ilk olarak, saçınızın uzunluğuna ve yapısına bağlı olarak plakaların genişliği ve uzunluğuna dikkat edilmesi gerekir diye cevap verilebilir. Plakalar uzun ve geniş olduğunda uzun ve fazla saçı olanlar daha hızlı saçlarını düzleştirirler. Özellikle seramik kaplı saç düzleştiriciler de saçlarda oluşacak elektriklenme ve kabarmayı da engeller. Saç düzleştiricileri her türlü saçta kolaylıkla kullanabilirsiniz. Seçim yaparken plakalarda ısının eşit dağıtılmasına da dikkat etmek gerekir. Bazı saç düzleştirme cihazları plaka yerine saç fırçası şeklinde olabilir. Saçınız çok kıvırcık ise plaka olanlar daha iyi bir tercih olur. Eğer kabaran saçlarınız varsa da sayfalarımızda yer alan buharlı saç düzleştirme cihazları tam aradığınız ürün olacaktır.

Saç Düzleştirici Nasıl Kullanılır

Saç düzleştirici kişisel bakım için önemi bir cihazdır. Ancak saç düzleştirici nasıl kullanılır sorusu da bu cihazı almak isteyenlerin merak ettiği soruların başında gelir. Saç düzleştirici kullanımı çok basittir. Kullanım öncesinde saçlarınızı tarayarak varsa dolaşıklıkları çözmeniz gerekir. Saçınızı ısı uygulanacağı için, saçınızı ısıya karşı koruyacak ürünler seçip bunu saça uygulamalısınız. Sonra saçınızı ufak parçalara bölerek dışa doğru olacak şekilde kullanmalısınız. Saçınızın uzunluğu ve tipine uygun şekilde aldığınız cihazlardan kolaylıkla yüksek verim sağlayabilirsiniz. Hersepet olarak farklı model ve seçeneklerde sunduğumuz ürünleri güvenle tercih edebilirsiniz. Kaliteli ve yüksek teknolojili saç düzleştirme ürünlerimizi uygun fiyat avantajları ile alabilir, evinizin rahatlığında güzel görünümlü saçlara kavuşabilirsiniz.

Saç Düzleştirici Nasıl Kullanılır ve Nasıl Temizlenir?

Öncelikle elinize bir fırça almalı ve saçınızı güzel bir şekilde taramalısınız. Tarama işleminiz bittiğinde saçınızda hiçbir dağınıklık kalmamalı. Tarama işleminin ardından, saçınızı ısıya karşı koruyacak bir ürünü saçlarınızın ortasından başlayarak uçlara doğru sürmelisiniz. Bu ürün saçınızın ısının zararlı etkilerinden korurken aynı zamanda ona parlaklık da kazandıracaktır. Ardından saçınızı ortadan ikiye ayırmalı ve ufak parçalara bölmelisiniz. Böldüğünüz parçaları da yine ikiye ayırarak altta kalan parça ile düzleştirme işlemine başlamalısınız. Bu arada her ne kadar önceden saçınızı taramış olsanız da düzleştirme işleminden önce tarakla üzerinde geçmenizde fayda vardır. Düzleştiriciyi kullanırken dikkat etmeniz gereken saçın dibinden tutup saçın dışına doğru uygulamanız ve uygulamayı saç uçlarına kadar devam ettirmenizdir. Yani uygulama aşağı doğru değil dışa doğru olmalıdır.  Saç düzleştiricisini temizlerken İhtiyacınız olan tek şey suyla nemlendirilmiş mikrofiber bezdir. Kalıntıları(sprey, yağ vb.) çıkarmanın en iyi yolu, kullanımdan sonra düzleştirme plakasının hala sıcak olmasıdır. Bezle hafifçe silmek yeterlidir. Kalıntıları için plakaları ve kenarlarını iyice temizleyin.

Saç Düzleştirici Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar Nelerdir?

İyi bir saç düzleştiricisi alırken cihazın uç kısmı seramik kaplama olmasına, farklı ısı ayarlarının olmasına ve en önemlisi güvenlik için otomatik kapanma özelliğinin  olmasına dikkat edilmeli.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.