0 Değerlendirme

Promate Travelpack-S Seyahat Tipi Aksesuar El Çantası Mavi

Stokta Yok
Yetkiliye Sor
79,00 TL
x
ay'a varan Taksit seçenekleri
i Özellikler
Promate Travelpack-S Seyahat Tipi Aksesuar El Çantası Islanmaya Dayanıklı Kırmızı
Promate Seyahat Tipi Organizer Çanta. Tüm Aksesuarlar İçin (Kablolar,Hafıza Kartları, Kulaklık vb) Islanmaya Dayanıklı Travelpack-S
Şarj kabloları, dağınık kulaklık kabloları ve küçükelektroniklerle dolu bir çanta ile seyahat eden günler geride kaldı. Bu çokyönlü elektronik aksesuar organizatörü, seyahat teknolojinizi mümkün olan enşık ve dayanıklı şekilde kontrol altına almak için burada. Bu seyahat çantası,kablolar, kulaklıklar, hafıza kartları, sabit sürücü, adaptörler, kalemler gibiçeşitli öğeleri tutabilen bol miktarda cep ve fermuarlı hazneye ve bir avuçküçük elektronik eşya için yeterli alana sahiptir.
Tüm Özellikler
Kampanya
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
ÖDEME SEÇENEKLERİ
YORUMLAR
UZAMANINA SOR
TESLİMAT VE İADE
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • YETKİLİYE SOR
 • TESLİMAT VE İADE
 • Promate Travelpack-S Seyahat Tipi Aksesuar El Çantası Islanmaya Dayanıklı Kırmızı
  Promate Seyahat Tipi Organizer Çanta. Tüm Aksesuarlar İçin (Kablolar,Hafıza Kartları, Kulaklık vb) Islanmaya Dayanıklı Travelpack-S
  Şarj kabloları, dağınık kulaklık kabloları ve küçükelektroniklerle dolu bir çanta ile seyahat eden günler geride kaldı. Bu çokyönlü elektronik aksesuar organizatörü, seyahat teknolojinizi mümkün olan enşık ve dayanıklı şekilde kontrol altına almak için burada. Bu seyahat çantası,kablolar, kulaklıklar, hafıza kartları, sabit sürücü, adaptörler, kalemler gibiçeşitli öğeleri tutabilen bol miktarda cep ve fermuarlı hazneye ve bir avuçküçük elektronik eşya için yeterli alana sahiptir.
  ÖZELLİKLERİ
  Yüksek Kaliteli Yapı:
  Promate TravelPack-S, bir seyahat çantasının ihtiyaçlarınıve talebini göz önünde bulundurarak yapılır. TravelPack, kese içerisindeki tümbelgeleri ve elektroniği güvenli ve hasarsız tutan, suya dayanıklı bir dışnaylon malzemeye sahiptir. TravelPack-S hafiftir, ancak yapı kalitesi vekorumasında ağır görevdir.
  Çoklu Kullanım için Çok Fonksiyonlu Bölme:
  TravelPack'teki Çoklu cepler, hareket halindeyken önemlibelgelerinizi ve gadget'larınızı alanınız tükenmeden saklamanıza yardımcı olur.TravelPack-S, tüm önemli belgelerinizi rahatça sığdırmak için yaklaşık 9 cebesahiptir. Büyük Fermuarlı cebi Harici Sabit Sürücü, Güç Bankaları, CepTelefonları, Pasaport vb. Saklamak için kullanılabilir. Küçük Fermuarlarcepleri kabloları, kulaklıkları, mp3 çalarları, banka kartlarını, SD ve MikroSD Kartları ve SIM Kartları güvenli bir şekilde saklamak için kullanılabilir. .Flash sürücü, kart okuyucu, küçük pil, tırnak makası veya diğer küçük eşyalariçin örgü çantalar.
  Yerden Tasarruf Sağlamak için Klasik Birleştirilmiş Tasarım:
  TravelPack-S'nin klasik rulo tasarımı, daha taşınabilir halegelmesine yardımcı olur ve yerden tasarruf ederken ve hareket halindeykendüzenli kalırken çanta paketinize, dizüstü bilgisayar çantanıza veya evrakçantanıza kolayca yerleştirilebilir. Klasik Snap-On kancası, tüm belgeleri veelektronikleri düzenli ve güvenli tutarken klasik bir görünüm sağlar.TravelPack-S, tüm belgelerinizi ve gadget'larınızı düzenli ve güvenli tutarkenbir Cüzdan olarak bile taşıyabileceğiniz kadar kullanışlı ve küçüktür.
  Organize Kalın ve Seyahate Hazır Olun:
  TravelPack-S ile yolculuğunuz için önemli olan hiçbir şeyikaçırmak konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Tüm önemli seyahatbelgeleriniz ve elektronik aletleriniz, hareket halindeyken hiçbir şeyikaçırmamanız için güvenli ve düzenli bir yerde saklanır.
  Herkes İçin Mükemmel Seyahat Arkadaşı:
  TravelPack-S herkes ve herkes tarafından kullanılabilir.Klasik tasarım ve taşınabilir ve organize cepler ve kollar, sık seyahatedenler, öğrenciler ve yaşlılar dahil herkes tarafından evde, okulda veyahareket halindeyken düzenli ve düzenli kalmasını sağlar.
  Çoklu Kullanım:
  TravelPack-S esas olarak seyahat ve hareket halindekiinsanlar içindir, ancak çoklu kullanımlara sahiptir ve organize ve düzenlikalmayı seven herkes tarafından kullanılabilir. TravelPack-S, ressamlar veyaratıcı insanlar gibi herkes tarafından veya yaşlılar tarafından bir sağlıkkiti olarak veya sadece kozmetik ve seyahat ekipmanlarınızı tek bir yerdesaklamak için kullanılabilecek esnek bir tasarıma sahiptir.
  Suya Dayanıklı Dış Cephe:
  Dış Naylon, bir Gezginin Gereksinimlerini akılda tutarakSuya Dayanıklı hale getirilmiştir. Yüksek Kaliteli Ağır Hizmet Malzemesi,dışarıdaki hava ve koşullar ne olursa olsun belgelerin ve elektronik aksamıngüvenli ve sağlam tutulmasına yardımcı olur.
  Her şeyi güvende tutmak için yastıklı iç mekan:
  TravelPack-S'nin iç kısmı, tüm belgeleri ve aygıtlarıhasardan korumak için yumuşak köpük dolgulu malzemeden üretilmiştir. İç mekanınve Suya Dayanıklı Dış Cephe'nin ekstra dolgusu, belgelerinizi vemalzemelerinizi her zaman ve koşulda güvenli ve sağlam tutmanıza yardımcı olur.
  
 • Teslimat Aşamaları
  Teslimat Şartları
  Siparişim ne zaman gönderilecek? Hersepet.com sevkiyat birimine sipariş kaydınız ulaştığı andan itibaren taahhüt edilen süre içerisinde ürünleriniz hazırlanır ve kargo firmasına teslim edilir. Kargo firmalarında yaşanabilecek gecikme ve sorunlardan dolayı Hersepet.com firması sorumlu tutulamaz. Cumartesi ve Pazar günleri ile resmi tatil günlerinde sevkiyat yapılmamaktadır.
  Siparişim ne zaman ve ne şekilde teslim edilecek?
  Teslimat süresi, siparişinizin kargoya verilmesinden itibaren İstanbul için ortalama 1 iş günü, diğer bölgeler için ise ortalama 1-3 iş günüdür. Siparişiniz belirttiğiniz teslimat adresinde size veya sizin belirttiğiniz kişiye teslim edilir. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı kargo şirketleri tarafından yapılmaktadır. Siparişinizin takibini 'Kargo Takibi' bölümünde yapabilirsiniz.
  Siparişim ne zaman adresime teslim edilecek?
  Amacımız mümkün olan en kısa sürede siparişlerinizin size ulaşmasını sağlamaktırSize teslimatı bulunduğunuz ilin uzaklığına göre değişmekte olup, siparişinizin durumunu 'Sipariş Takibi' kısmından takip edebilirsiniz.
  Siparişimi nasıl takip edebilirim?
  Siparişinizin durumunu "Sipariş Takibi" sayfasında görebilirsiniz.
  • "Siparişiniz Hazırlanıyor" ifadesi siparişinizin tarafımıza ulaştığını ve hazırlanma aşamasında olduğunu belirtir.
  • "Kargoya Verildi" ifadesi siparişinizin firmamızdan ilgili kargo firmasına verildiğini ifade eder.

  Teslimat adresinde bulunamazsam ne olacak?
  Teslimat sırasında adreste bulunmamanız durumunda kargo firması bir "Ziyaret Notu" bırakacaktır. Bu durumda siparişinizi 3 gün içinde bulunduğu kargo şubesinden sizin teslim almanız gerekmektedir.
  Ürünü teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?
  Kargo görevlisi ürünü size veya belirttiğiniz kişiye teslim ederken kimlik belgesi veya ehliyet isteyecektir. Bu sebeple sizin veya teslim alacak kişinin yanında kimlik belgesi veya ehliyetinin bulunması gerekmektedir. Ürünü teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Her hangi bir yanlışlık veya eksiklik veya hasar gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz ve kargo teslim tutanağı doldurarak paketi kabul etmeyiniz.
  Ürün kargodan eksik çıkarsa ne yapmalıyım?
  Teslim aldığınız ürünler kargodan eksik çıkarsa 'Müşteri Hizmetleri' sayfasında sipariş numaranızı belirterek durumu anlatan bir e-posta gönderebilirsiniz. Size en kısa sürede cevap verilecektir. Dilerseniz 0212 561 20 30 no'lu telefondan müşteri hizmetleri yetkilimizle görüşebilirsiniz.
  İade Şartları
  Hersepet.com, mesafeli satış yönetmeliğinin 12. maddesinin 1. fıkrasına göre tüketicinin cayma hakkını kullandığına ilişkin bildirimin kendisine ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içinde, iade koşulları sağlanması dahilinde bütün bedelleri geri ödemekle yükümlüdür. 14 günü aşan iade talepleri için işlem gerçekleştirilememektedir.
  İade koşulları nelerdir?
  Hersepet.com dan satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Hersepet.com’a başvurarak, iade koşulları dahilinde kargo bedeli ödemeden ücretsiz olarak iade edebilirsiniz.
  Ürünlerin cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının yanı sıra, varsa hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerle birlikte aynı anda hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekir. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde, cayma hakkı kapsamında iade alınamaz.
  İade siparişinize ait ödemeniz, gönderiniz tarafımıza teslim edildiği tarihten itibaren en fazla 7 iş günü içerisinde yapılacaktır. Geri ödeme konusunda bilgi almak için 0212 561 20 30 numaralı Müşteri Hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.
  Tarafımıza göndereceğiniz iadelerde ürünleri firmamıza yollamanızdan doğan kargo ücreti iadenin anlaşmalı olduğumuz Kargo aracılığı ile yapılması şartı ile firmamıza aittir. Diğer kargo firmalarından yapılacak iadelerin gönderim ücreti, müşteriye aittir.
  İnceleme ve Ürün İşlemleri
  Siparişinizde bulunan ürünler ile ilgili tüketici kaynaklı olmadığını düşündüğünüz bir sorun ile karşılaşmanız durumunda, ürünü garanti süresi olan 2 yıl içerisinde fatura ve ürün inceleme talebi ile birlikte inceleme departmanına gönderebilirsiniz.
  İnceleme departmanına ulaşan ürününüzle ilgili inceleme işlemi en geç 30 gün içerisinde tamamlanmakta ve tarafınıza bilgi verilmektedir. İnceleme sonucunda üretim kaynaklı bir problemle karşılaşılması durumunda ücret iadeniz yapılacaktır. Kullanıcı kaynaklı bir sorun ile karşılaşılması durumunda ürününüz ARAS kargo firması ile sistemde kayıtlı olan adresinize gönderilecektir.
  İnceleme ürünlerinizi aşağıdaki adrese ARAS kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz
  Cayma hakkının geçerli olmadığı ürünler ve hizmetler aşağıdaki gibidir:
  • Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve satıcı veya sağlayıcının kotrolünde olmayan mal veya hizmetler (Chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri).
  • Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler
  • Çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek ürünler
  • Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler (Fidan vb.)
  • Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınlar
  • Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek - içecek tedariği ve eğlence veya dinlenme amacına yönelik hizmetler
  • Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar (Telefon kontör siparişleri, dijital kodlar vb.)
  • Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetler
  (Montaj vb.)
  Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır. Aksi halde iade alınamamaktadır:
  • Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin ürünler (Bilgisayar sarf malzemeleri (Toner, kartuş, şerit vb. her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler)
  • Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler (İç çamaşırı, mayo, kozmetik, kulaklık, kişisel bakım ürünleri vb.).
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir.
  Hediye Ürün İadeleri:
  Hersepet.com’da bir ürünün yanında hediye olarak sunulan ürünlerin tek başına iade işlemi yapılamaz. Hediye ürünün iade alınması işlemi ancak ana ürünle birlikte gönderildiğinde gerçekleştirilebilir. Bu yüzden iade işlemi için ana ürünü ve hediye ürünü aynı anda göndermeniz gerekir. Ayrıca ürünleri göndermeden önce her iki ürün için de iade talebi oluşturmalısınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.