0 Değerlendirme

Promate Suave Mouse Optik Kablosuz Wireless 1600 Dpi 15 M 4 Düğmeli Siyah

Yetkiliye Sor
119,00 TL
x
ay'a varan Taksit seçenekleri
i Özellikler
Promate Suave Mouse Optik Kablosuz Wireless 1600 Dpi 15 m 4 Düğmeli

Bu ince kablosuz ergonomik fare ile günlük bilgisayar çalışmalarında kolaylık ve verimlilik elde edin. Suave, pürüzsüz, duyarlı performans ve üstün imleç kontrolüne dönüşen yüksek hassasiyetli bir sensöre (1600 dpi'ye kadar) sahiptir. Suave iki yönlü olarak tasarlanmıştır ve sağ veya sol ele mükemmel uyum sağlar.

Tüm Özellikler
Kampanya
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
ÖDEME SEÇENEKLERİ
YORUMLAR
UZAMANINA SOR
TESLİMAT VE İADE
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • YETKİLİYE SOR
 • TESLİMAT VE İADE
 • Promate Suave Mouse Optik Kablosuz Wireless 1600 Dpi 15 m 4 Düğmeli

  Bu ince kablosuz ergonomik fare ile günlük bilgisayar çalışmalarında kolaylık ve verimlilik elde edin. Suave, pürüzsüz, duyarlı performans ve üstün imleç kontrolüne dönüşen yüksek hassasiyetli bir sensöre (1600 dpi'ye kadar) sahiptir. Suave iki yönlü olarak tasarlanmıştır ve sağ veya sol ele mükemmel uyum sağlar.

  ÖZELLİKLER

  Kablosuz Fare 1600 DPI:

  2,4 GHz kablosuz iletim ile 10 m'ye kadar menzil içinde serbestçe hareket edebilir. Kablolardan etkilenmeden kolayca kullanabilir ve düşündüğümden daha fazla özgürlüğün tadını çıkarabilirsiniz. Daha hassas ve doğru bir şekilde izlenebilen üç hassasiyet seviyesi (800/1200/1600 DPI) ile ayarlanabilir, farenin hızı serbestçe kontrol edilebilir ve işlem daha hassas olabilir.

  Alüminyum Yekpare Tasarım:

  CNC Yekpare tasarım, şık ve yüksek dereceli. Ergonomik tasarım, Tüm Eller için mükemmel, elinize rahatça sığar ve düğmeler ofis ve oyun ihtiyaçlarınız için mükemmel bir şekilde bulunur, Nano USB Alıcı farenin arkasında saklanabilir.

  Yüksek Duyarlılık ve Hassaslık:

  Promate Suave, standart bir fareden daha fazla hassasiyet ve daha hızlı tepki süresi, daha hassas hareket ve çok çeşitli yüzeylerde daha sorunsuz izleme sağlayan Optik İzleme Teknolojisi ile birlikte gelir. Daha Az Gürültü ile hassas fare tıklamaları ve hem normal hem de oyun ihtiyaçlarına uygundur.

  Sessizlik Tıklaması:

  Fare sesi hakkında endişelenmenize izin vermeyen düğmelere basarken sessiz tıklama sesleri başkalarını rahatsız edebilir. Kaydırdığınızda kaydırma sessizdir, ancak bastığınızda bir ses çıkarır.

  Düşük güç tüketimi:

  Promate Suave, pil kullanımından tasarruf etmek için kullanılmadığında fareyi uyku moduna geçiren Otomatik Uyku Fonksiyonuna sahiptir. Faredeki basit bir tıklama imleciyle fareyi uyandırabilir ve tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz.

  Uzun Pil Ömrü:

  Suave pilin çalışma süresini önemli ölçüde artırır. Otomatik Uyku Fonksiyonu ile birlikte pilleri uzun süre unutabilirsiniz.

  Basitçe Tak ve Çalıştır:

  Promate Suave kullanımı kolaydır. Kablosuz USB alıcısını cihazınıza takmanız yeterlidir; fare sürücüleri otomatik olarak indirilip yükleneceğinden hızlı bir şekilde hazır olacaksınız.

  Kaymaz Kauçuk Kaydırma:

  Sağlam kauçuk kaydırma tekerleği, kaydırma sırasında elinizin kaymamasını sağlar. Uzun belgelerde hızlıca gezinin!

  USB Nano Alıcı:

  Küçük alıcı, diğer USB bağlantı noktalarını etkilemeden dizüstü veya masaüstü bilgisayarınızda kalır. Kullanılmadığında, Nano alıcıyı farede sağlanan depolama alanına geri takıp güvenli tutabilirsiniz.

  10 Metre çalışma Aralığı:

  Promate Suave, sektörün en iyilerinden biri olan 15 metreye kadar Kablosuz çalışma aralığı ile birlikte gelir. Suave ile herhangi bir bağlantı kaybı veya düşük bağlantı olmadan masanızda veya ondan uzakta rahat bir çalışma yapabilirsiniz.

  İnce ve Hafif 

  Promate Suave, sıradan bir fareden çok daha ince olan ince bir tasarıma sahiptir. Sırt çantanıza veya cebinize koymak kolaydır. Seyahat için ideal. Nano alıcı farenin arkasında saklanır.

  Geniş Uyumluluk:

  Windows 10/8/7 / XP / Me / 2000 / Vista ve Mac OS ile uyumludur. Bu kablosuz fareyi Dizüstü Bilgisayar, PC Dizüstü Bilgisayar, Tablet, Bilgisayar ve MacBook için kullanabilirsiniz. "

 • Teslimat Aşamaları
  Teslimat Şartları
  Siparişim ne zaman gönderilecek? Hersepet.com sevkiyat birimine sipariş kaydınız ulaştığı andan itibaren taahhüt edilen süre içerisinde ürünleriniz hazırlanır ve kargo firmasına teslim edilir. Kargo firmalarında yaşanabilecek gecikme ve sorunlardan dolayı Hersepet.com firması sorumlu tutulamaz. Cumartesi ve Pazar günleri ile resmi tatil günlerinde sevkiyat yapılmamaktadır.
  Siparişim ne zaman ve ne şekilde teslim edilecek?
  Teslimat süresi, siparişinizin kargoya verilmesinden itibaren İstanbul için ortalama 1 iş günü, diğer bölgeler için ise ortalama 1-3 iş günüdür. Siparişiniz belirttiğiniz teslimat adresinde size veya sizin belirttiğiniz kişiye teslim edilir. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı kargo şirketleri tarafından yapılmaktadır. Siparişinizin takibini 'Kargo Takibi' bölümünde yapabilirsiniz.
  Siparişim ne zaman adresime teslim edilecek?
  Amacımız mümkün olan en kısa sürede siparişlerinizin size ulaşmasını sağlamaktırSize teslimatı bulunduğunuz ilin uzaklığına göre değişmekte olup, siparişinizin durumunu 'Sipariş Takibi' kısmından takip edebilirsiniz.
  Siparişimi nasıl takip edebilirim?
  Siparişinizin durumunu "Sipariş Takibi" sayfasında görebilirsiniz.
  • "Siparişiniz Hazırlanıyor" ifadesi siparişinizin tarafımıza ulaştığını ve hazırlanma aşamasında olduğunu belirtir.
  • "Kargoya Verildi" ifadesi siparişinizin firmamızdan ilgili kargo firmasına verildiğini ifade eder.

  Teslimat adresinde bulunamazsam ne olacak?
  Teslimat sırasında adreste bulunmamanız durumunda kargo firması bir "Ziyaret Notu" bırakacaktır. Bu durumda siparişinizi 3 gün içinde bulunduğu kargo şubesinden sizin teslim almanız gerekmektedir.
  Ürünü teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?
  Kargo görevlisi ürünü size veya belirttiğiniz kişiye teslim ederken kimlik belgesi veya ehliyet isteyecektir. Bu sebeple sizin veya teslim alacak kişinin yanında kimlik belgesi veya ehliyetinin bulunması gerekmektedir. Ürünü teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Her hangi bir yanlışlık veya eksiklik veya hasar gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz ve kargo teslim tutanağı doldurarak paketi kabul etmeyiniz.
  Ürün kargodan eksik çıkarsa ne yapmalıyım?
  Teslim aldığınız ürünler kargodan eksik çıkarsa 'Müşteri Hizmetleri' sayfasında sipariş numaranızı belirterek durumu anlatan bir e-posta gönderebilirsiniz. Size en kısa sürede cevap verilecektir. Dilerseniz 0212 561 20 30 no'lu telefondan müşteri hizmetleri yetkilimizle görüşebilirsiniz.
  İade Şartları
  Hersepet.com, mesafeli satış yönetmeliğinin 12. maddesinin 1. fıkrasına göre tüketicinin cayma hakkını kullandığına ilişkin bildirimin kendisine ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içinde, iade koşulları sağlanması dahilinde bütün bedelleri geri ödemekle yükümlüdür. 14 günü aşan iade talepleri için işlem gerçekleştirilememektedir.
  İade koşulları nelerdir?
  Hersepet.com dan satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Hersepet.com’a başvurarak, iade koşulları dahilinde kargo bedeli ödemeden ücretsiz olarak iade edebilirsiniz.
  Ürünlerin cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının yanı sıra, varsa hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerle birlikte aynı anda hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekir. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde, cayma hakkı kapsamında iade alınamaz.
  İade siparişinize ait ödemeniz, gönderiniz tarafımıza teslim edildiği tarihten itibaren en fazla 7 iş günü içerisinde yapılacaktır. Geri ödeme konusunda bilgi almak için 0212 561 20 30 numaralı Müşteri Hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.
  Tarafımıza göndereceğiniz iadelerde ürünleri firmamıza yollamanızdan doğan kargo ücreti iadenin anlaşmalı olduğumuz Kargo aracılığı ile yapılması şartı ile firmamıza aittir. Diğer kargo firmalarından yapılacak iadelerin gönderim ücreti, müşteriye aittir.
  İnceleme ve Ürün İşlemleri
  Siparişinizde bulunan ürünler ile ilgili tüketici kaynaklı olmadığını düşündüğünüz bir sorun ile karşılaşmanız durumunda, ürünü garanti süresi olan 2 yıl içerisinde fatura ve ürün inceleme talebi ile birlikte inceleme departmanına gönderebilirsiniz.
  İnceleme departmanına ulaşan ürününüzle ilgili inceleme işlemi en geç 30 gün içerisinde tamamlanmakta ve tarafınıza bilgi verilmektedir. İnceleme sonucunda üretim kaynaklı bir problemle karşılaşılması durumunda ücret iadeniz yapılacaktır. Kullanıcı kaynaklı bir sorun ile karşılaşılması durumunda ürününüz ARAS kargo firması ile sistemde kayıtlı olan adresinize gönderilecektir.
  İnceleme ürünlerinizi aşağıdaki adrese ARAS kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz
  Cayma hakkının geçerli olmadığı ürünler ve hizmetler aşağıdaki gibidir:
  • Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve satıcı veya sağlayıcının kotrolünde olmayan mal veya hizmetler (Chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri).
  • Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler
  • Çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek ürünler
  • Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler (Fidan vb.)
  • Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınlar
  • Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek - içecek tedariği ve eğlence veya dinlenme amacına yönelik hizmetler
  • Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar (Telefon kontör siparişleri, dijital kodlar vb.)
  • Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetler
  (Montaj vb.)
  Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır. Aksi halde iade alınamamaktadır:
  • Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin ürünler (Bilgisayar sarf malzemeleri (Toner, kartuş, şerit vb. her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler)
  • Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler (İç çamaşırı, mayo, kozmetik, kulaklık, kişisel bakım ürünleri vb.).
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir.
  Hediye Ürün İadeleri:
  Hersepet.com’da bir ürünün yanında hediye olarak sunulan ürünlerin tek başına iade işlemi yapılamaz. Hediye ürünün iade alınması işlemi ancak ana ürünle birlikte gönderildiğinde gerçekleştirilebilir. Bu yüzden iade işlemi için ana ürünü ve hediye ürünü aynı anda göndermeniz gerekir. Ayrıca ürünleri göndermeden önce her iki ürün için de iade talebi oluşturmalısınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.