0 Değerlendirme

Promate Suave-2 Kablosuz Wireless Optik Mouse Nano Alıcılı Ayarlı 1600 Dpı Beyaz

Yetkiliye Sor
99,00 TL
x
ay'a varan Taksit seçenekleri
i Özellikler
Promate Suave-2 Kablosuz Wireless Optik Mouse Nano Alıcılı Ayarlı 1600 DPI Alüminyum


Suave-2 yüksek hassasiyetli fare ile üst düzey kontrol ve verimliliğin tadını çıkarın. Ergonomik kablosuz fare, her etkinlik için en iyi izlemeyi elde edecek  1600 dpi'ye kadar geçiş yapmaya uygun ayarlanabilir DPI düğmesine sahiptir. Güvenilir 2.4 GHz kablosuz bağlantı ile herhangi bir kesinti veya gecikme yaşamazsınız. Fare, çok yönlü bir tasarıma sahip olduğu için elinizin avucuna rahatça sığar. Suave-2, 2'si 1 arada bir USB-C ™ /USB-a dongle'a sahiptir, böylece herhangi bir cihaza kolayca bağlayabilirsiniz. Suave-2 ile daha yüksek doğruluk elde ederek  gecikmesiz kullanımın keyfini çıkarın.

Tüm Özellikler
Kampanya
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
ÖDEME SEÇENEKLERİ
YORUMLAR
UZAMANINA SOR
TESLİMAT VE İADE
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • YETKİLİYE SOR
 • TESLİMAT VE İADE
 • Promate Suave-2 Kablosuz Wireless Optik Mouse Nano Alıcılı Ayarlı 1600 DPI Alüminyum


  Suave-2 yüksek hassasiyetli fare ile üst düzey kontrol ve verimliliğin tadını çıkarın. Ergonomik kablosuz fare, her etkinlik için en iyi izlemeyi elde edecek  1600 dpi'ye kadar geçiş yapmaya uygun ayarlanabilir DPI düğmesine sahiptir. Güvenilir 2.4 GHz kablosuz bağlantı ile herhangi bir kesinti veya gecikme yaşamazsınız. Fare, çok yönlü bir tasarıma sahip olduğu için elinizin avucuna rahatça sığar. Suave-2, 2'si 1 arada bir USB-C ™ /USB-a dongle'a sahiptir, böylece herhangi bir cihaza kolayca bağlayabilirsiniz. Suave-2 ile daha yüksek doğruluk elde ederek  gecikmesiz kullanımın keyfini çıkarın.

  Özellikler

  Dikkat çekici  üstünlükte cevap verme:
  Suave-2, mükemmel hassas izleme ve doğrulukla yeni ve geliştirilmiş bir deneyim sunar.  Üç DPI çözünürlüğü (800, 1200, 1600) ile olağanüstü verimlilik sağlar, bu da sizi daha üretken hale getirir ve ergonomik tasarımıyla konfor sağlar. 

  Güvenilir  2.4GHz Kablosuz:
  Yeni gelişmiş 2.4 GHz bağlantısıyla,  kablosuzlarda oluşabilecek bütün kesintiler,  karışıklıklar ya da  parazitlerden uzak tutabileceği farklı kanal aralığında tam özgürlük ve üretkenlik elde edersiniz.

  USB-C™  ve  USB-A ile çift bağlantı:
  Esneklik farklı şekil ve boyutlar söz konusu olduğunda anlam kazanır. Böylesi bir durumda sahip olduğunuz  iki, USB-C ™ ve USB-A  nın önemi gündeme gelir. Dizüstü Bilgisayarı modern tip-C ™ dizüstü bilgisayarda kullanmak  veya iş yerinizde masaüstü iş istasyonunuzda kullanıp / kullanmayacağınız kararınızı vermek  çok kolay ve kullanışlı olacaktır.

  2-in-1 Nano Alıcı:
  Nano alıcı, hem ofis hem de ev kullanımı için en iyi deneyimi sunan, hem USB-A  hem de USB-C ™ sağlayan ve küçük alıcı boyutu sayesinde masaüstü alanınızın tüm özelliklerini koruyan mükemmel bir modern çözümdür.

  Tak-Çalıştır ve Unut:
  Kablosuz USB alıcısını cihazınıza takın. Mouse ( fare ) sürücüsü  hiç bir güçlük çekmeden otomatik olarak indirilip kurulacağından  hızlı bir şekilde çalışmaya başlayabileceksiniz.

  Belirgin / Özgün 4 düğme:
  Yeni Sauve-2, her biri dikkatinizi dağıtmadan ve/veya farenizin şeklinden ve gövdesinden uzaklaşmadan tatmin edici bir tıklama tepkisiyle hizmet veren dört farklı düğmeye sahiptir. Bu da size  fareyi  kullanmanızda tutarlı bir deneyim sağlar.

  Aliminyum kaydırma tekerleği :
  Hassas ve benzersiz bir kaydırma tekerleği ile tüm favori web sitesi içeriğine göz atın. Bu fare,  kullanımınızı tüm gücüyle  ve performans kaybetmeden sürdürmenize yardımcı olan ve dayanıklı kalabilen bir kaydırma deneyimi sunar. 

  Güç tasarrufu teknolojisi:
  Akıllı güç tasarrufu teknolojisi, yeni Suave-2'ye entegre edilmiştir, bu da pillerinizi daha uzun kullanabilmenizi  ve sık sık değiştirme konusunda endişe duymadan  daha üretken olmanızı sağlar.

  Çok Yönlü tasarım:
  Solak ya da sağlak mısın? Hiç önemli değil;  çünkü yeni kompakt tasarım hem küçük hem de çok yönlü ( her iki el için de uygun). Bu, her iki elinizde de tam bir kullanım özgürlüğü sağlarken  aynı zamanda yorulmadan tutuş ile konfor sunar.

  Her yere birlikte gidin:
  Farenin kompakt ve ergonomik şekli bir yerlere gideceğiniz zamanlar  için de mükemmeldir. Evde, işte veya hareket halindeyken  verimli çalışabilmeniz için fareyi istediğiniz yere taşıyabilmenizi sağlayan birinci sınıf ve küçük bir tasarıma sahiptir.

  Uzun menzilli sinyal:
  Fareyi bağlantınızı masanızda kurun ya da  10 metreye kadar çalışma menzilinde odanın her yerinden kullanın. Farenin uzun, kablosuz yeteneği  sayesinde, herhangi bir bağlantı veya performans kaybetmeden masanızdan  uzakta serbestce  hareket edebileceksiniz.

  İşletim sistemi desteği:
  Ne tür bir dizüstü  veya masaüstü bilgisayar kullanırsanız kullanın, Suave-2, Windows, Mac ve Linux dahil olmak üzere çoğu işletim sistemi ile uyumludur. Bu, işe veya eve giderken yanınızda götürmede  size tam bir  esneklik sağlar.

 • Teslimat Aşamaları
  Teslimat Şartları
  Siparişim ne zaman gönderilecek? Hersepet.com sevkiyat birimine sipariş kaydınız ulaştığı andan itibaren taahhüt edilen süre içerisinde ürünleriniz hazırlanır ve kargo firmasına teslim edilir. Kargo firmalarında yaşanabilecek gecikme ve sorunlardan dolayı Hersepet.com firması sorumlu tutulamaz. Cumartesi ve Pazar günleri ile resmi tatil günlerinde sevkiyat yapılmamaktadır.
  Siparişim ne zaman ve ne şekilde teslim edilecek?
  Teslimat süresi, siparişinizin kargoya verilmesinden itibaren İstanbul için ortalama 1 iş günü, diğer bölgeler için ise ortalama 1-3 iş günüdür. Siparişiniz belirttiğiniz teslimat adresinde size veya sizin belirttiğiniz kişiye teslim edilir. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı kargo şirketleri tarafından yapılmaktadır. Siparişinizin takibini 'Kargo Takibi' bölümünde yapabilirsiniz.
  Siparişim ne zaman adresime teslim edilecek?
  Amacımız mümkün olan en kısa sürede siparişlerinizin size ulaşmasını sağlamaktırSize teslimatı bulunduğunuz ilin uzaklığına göre değişmekte olup, siparişinizin durumunu 'Sipariş Takibi' kısmından takip edebilirsiniz.
  Siparişimi nasıl takip edebilirim?
  Siparişinizin durumunu "Sipariş Takibi" sayfasında görebilirsiniz.
  • "Siparişiniz Hazırlanıyor" ifadesi siparişinizin tarafımıza ulaştığını ve hazırlanma aşamasında olduğunu belirtir.
  • "Kargoya Verildi" ifadesi siparişinizin firmamızdan ilgili kargo firmasına verildiğini ifade eder.

  Teslimat adresinde bulunamazsam ne olacak?
  Teslimat sırasında adreste bulunmamanız durumunda kargo firması bir "Ziyaret Notu" bırakacaktır. Bu durumda siparişinizi 3 gün içinde bulunduğu kargo şubesinden sizin teslim almanız gerekmektedir.
  Ürünü teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?
  Kargo görevlisi ürünü size veya belirttiğiniz kişiye teslim ederken kimlik belgesi veya ehliyet isteyecektir. Bu sebeple sizin veya teslim alacak kişinin yanında kimlik belgesi veya ehliyetinin bulunması gerekmektedir. Ürünü teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Her hangi bir yanlışlık veya eksiklik veya hasar gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz ve kargo teslim tutanağı doldurarak paketi kabul etmeyiniz.
  Ürün kargodan eksik çıkarsa ne yapmalıyım?
  Teslim aldığınız ürünler kargodan eksik çıkarsa 'Müşteri Hizmetleri' sayfasında sipariş numaranızı belirterek durumu anlatan bir e-posta gönderebilirsiniz. Size en kısa sürede cevap verilecektir. Dilerseniz 0212 561 20 30 no'lu telefondan müşteri hizmetleri yetkilimizle görüşebilirsiniz.
  İade Şartları
  Hersepet.com, mesafeli satış yönetmeliğinin 12. maddesinin 1. fıkrasına göre tüketicinin cayma hakkını kullandığına ilişkin bildirimin kendisine ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içinde, iade koşulları sağlanması dahilinde bütün bedelleri geri ödemekle yükümlüdür. 14 günü aşan iade talepleri için işlem gerçekleştirilememektedir.
  İade koşulları nelerdir?
  Hersepet.com dan satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Hersepet.com’a başvurarak, iade koşulları dahilinde kargo bedeli ödemeden ücretsiz olarak iade edebilirsiniz.
  Ürünlerin cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının yanı sıra, varsa hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerle birlikte aynı anda hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekir. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde, cayma hakkı kapsamında iade alınamaz.
  İade siparişinize ait ödemeniz, gönderiniz tarafımıza teslim edildiği tarihten itibaren en fazla 7 iş günü içerisinde yapılacaktır. Geri ödeme konusunda bilgi almak için 0212 561 20 30 numaralı Müşteri Hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.
  Tarafımıza göndereceğiniz iadelerde ürünleri firmamıza yollamanızdan doğan kargo ücreti iadenin anlaşmalı olduğumuz Kargo aracılığı ile yapılması şartı ile firmamıza aittir. Diğer kargo firmalarından yapılacak iadelerin gönderim ücreti, müşteriye aittir.
  İnceleme ve Ürün İşlemleri
  Siparişinizde bulunan ürünler ile ilgili tüketici kaynaklı olmadığını düşündüğünüz bir sorun ile karşılaşmanız durumunda, ürünü garanti süresi olan 2 yıl içerisinde fatura ve ürün inceleme talebi ile birlikte inceleme departmanına gönderebilirsiniz.
  İnceleme departmanına ulaşan ürününüzle ilgili inceleme işlemi en geç 30 gün içerisinde tamamlanmakta ve tarafınıza bilgi verilmektedir. İnceleme sonucunda üretim kaynaklı bir problemle karşılaşılması durumunda ücret iadeniz yapılacaktır. Kullanıcı kaynaklı bir sorun ile karşılaşılması durumunda ürününüz ARAS kargo firması ile sistemde kayıtlı olan adresinize gönderilecektir.
  İnceleme ürünlerinizi aşağıdaki adrese ARAS kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz
  Cayma hakkının geçerli olmadığı ürünler ve hizmetler aşağıdaki gibidir:
  • Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve satıcı veya sağlayıcının kotrolünde olmayan mal veya hizmetler (Chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri).
  • Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler
  • Çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek ürünler
  • Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler (Fidan vb.)
  • Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınlar
  • Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek - içecek tedariği ve eğlence veya dinlenme amacına yönelik hizmetler
  • Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar (Telefon kontör siparişleri, dijital kodlar vb.)
  • Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetler
  (Montaj vb.)
  Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır. Aksi halde iade alınamamaktadır:
  • Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin ürünler (Bilgisayar sarf malzemeleri (Toner, kartuş, şerit vb. her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler)
  • Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler (İç çamaşırı, mayo, kozmetik, kulaklık, kişisel bakım ürünleri vb.).
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir.
  Hediye Ürün İadeleri:
  Hersepet.com’da bir ürünün yanında hediye olarak sunulan ürünlerin tek başına iade işlemi yapılamaz. Hediye ürünün iade alınması işlemi ancak ana ürünle birlikte gönderildiğinde gerçekleştirilebilir. Bu yüzden iade işlemi için ana ürünü ve hediye ürünü aynı anda göndermeniz gerekir. Ayrıca ürünleri göndermeden önce her iki ürün için de iade talebi oluşturmalısınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.