0 Değerlendirme

Promate Procombo-6 Kablosuz Klavye Mouse Set Usb Ve Type-C Giriş Sessiz Multimedia İngilizce Q

Yetkiliye Sor
119,00 TL
x
ay'a varan Taksit seçenekleri
i Özellikler
Promate Procombo-6 Kablosuz Klavye Mouse Set USB ve Type-C Giriş Sessiz Multimedia İngilizce Q


Pro Combo-6, aradığınız mükemmel kablosuz klavye ve fare kombinasyonudur. 1600 dpi'ye kadar ayarlanabilir DPI ve yumuşak dokunuşlu klavyeye sahip ultra hassas fare ile,  bir kabloya bağlılık olmadan her yerde çalışmanın keyfini çıkarın. Ekstra rahatlığınız  için 2'si 1 arada USB-a/USB-c ™ dongle sayesinde  2.4 GHz kablosuz bağlantıya sahip olun. Ergonomik tasarımı  uzun süreli kullanımdan sonra bile yorgunluğa neden olmaz. Combo ayrıca fare veya klavye boşta olduğunda (çalışmadığınızda) pil tasarrufu için otomatik uyku işlevine sahiptir.

Tüm Özellikler
Kampanya
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
ÖDEME SEÇENEKLERİ
YORUMLAR
UZAMANINA SOR
TESLİMAT VE İADE
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • YETKİLİYE SOR
 • TESLİMAT VE İADE
 • Promate Procombo-6 Kablosuz Klavye Mouse Set USB ve Type-C Giriş Sessiz Multimedia İngilizce Q


  Pro Combo-6, aradığınız mükemmel kablosuz klavye ve fare kombinasyonudur. 1600 dpi'ye kadar ayarlanabilir DPI ve yumuşak dokunuşlu klavyeye sahip ultra hassas fare ile,  bir kabloya bağlılık olmadan her yerde çalışmanın keyfini çıkarın. Ekstra rahatlığınız  için 2'si 1 arada USB-a/USB-c ™ dongle sayesinde  2.4 GHz kablosuz bağlantıya sahip olun. Ergonomik tasarımı  uzun süreli kullanımdan sonra bile yorgunluğa neden olmaz. Combo ayrıca fare veya klavye boşta olduğunda (çalışmadığınızda) pil tasarrufu için otomatik uyku işlevine sahiptir.

  Özellikler

  Kablosuz çalışma özgürlüğü:
  ProCombo-6, kesintisiz ve gecikmesiz bir kablosuz bağlantı sunan tek bir USB nano alıcı kullanarak, herhangi bir ortamda kablosuz çalışma özgürlüğü sağlamak için kompakt, taktik bir klavye ve yüksek hassasiyetli bir fareye sahiptir.

  Tam boyutlu ergonomik klavye ve fare:
  Ergonomik olarak tasarlanmış klavye, normal bir klavyenin tüm özellikleriyle pürüzsüz yazma için taktik tuşlara, herhangi bir sayı girişi için bir sayı pedine ve daha fazla konfor ve verimlilik için tüm kısayol ve medya tuşlarına sahiptir. Kablosuz fare, hassas kontroller için yumuşak ve sağlam bir tutamağa ve daha fazla konfor ve kontrol için de  kaydırma tekerleği ile birlikte beş kontrol düğmesine sahiptir.

  Akıllı Kalvye düzeni:
  Tam boyutlu, ergonomik klavye, ek verimlilik için 12 multimedya grubu işlevine (FN + F tuşları ile ) tüm dokunsal klavye tuşlarına sahiptir. Müzik  kontrolü ve web tarama gibi uygulamalara anında erişim sağlar.

  Rahat yazma deneyimi:
  Pro Combo-6, tam boyutlu ergonomik bir klavye ile, yumuşak ve rahat bir yazma deneyimi sağlayan dokunsal tuşlara sahip özelliği sayesinde, sayı tuşları ve ek medya kısayol tuşlarıyla  size ek işlevsellik sunar..

  Uzun kablosuz menzil:
  Neredeyse hiç gecikme veya kesinti olmadan 10 metreye kadar hızlı ve güvenilir bir 2.4 GHz kablosuz bağlantı ile , kendinize iş  veya oyun  arzunuza uygun, güvenebileceğiniz bir klavye & fare kombinasyonu konforu sağlayın.

  USB-c ™ ve USB-A ile çift bağlantı:
  Esneklik farklı şekil ve boyutlar söz konusu olduğunda anlam kazanır. Böylesi bir durumda sahip olduğunuz  iki, USB-C ™ ve USB-A  nın önemi gündeme gelir. Dizüstü Bilgisayarı modern tip-C ™ dizüstü bilgisayarda kullanmak  veya iş yerinizde masaüstü iş istasyonunuzda kullanıp / kullanmayacağınız kararınızı vermek  çok kolay ve kullanışlı olacaktır.

  2-in-1 Nano Alıcı:
  Nano alıcı, günümüzün ideal çözümüdür,   hem USB-A hem de USB-C ™ sağlarken, alıcının küçük boyutu sayesinde masa alanınızın tüm yeteneklerini korur. Sadece tercih edilen USB arayüzünü takmanız yeterli olacaktır.

  Uygun ayarlanabilir DPI Kablosuz Fare:
  Seçim için üç farklı DPI ekranı (800, 1200, 1600) sunarak, hassasiyeti farklı ekran çözünürlüklerinize uyacak şekilde ayarlayabilir veya  iş yükünüzün üretkenliğine  uyacak şekilde anında değiştirebilirsiniz.

  Yüksek Hassasiyet Ve Kompakt Fare:
  Yüksek hassasiyetli fare, optik sensörü kullanarak 1600 e dek  kadar ayarlanabilir DPI özelliği ile,  hassas tıklamalara daha hızlı tepki süresi vererek   gelişmiş  doğru izlemeler sağlar. Her  yüzeyde kusursuz bir şekilde izleme yapabilir.

  Otomatik Uyku Fonksiyonu:
  Entegre otomatik uyku fonksiyonu, pil ömrünü uzatmak için klavye ve fare boşta (çalışmadığınız sürler)  olduğunda pil tasarrufu sağlayacaktır. Sık sık pil sorunu ile  uğraşmak zorunda kalmadan fareyi uzun süre kullanmaya devam edebileceksiniz.

  Tam QWERTY ölçekli Klavye:
  Küçük dokunmatik ekranlı cihazlarınızda yazarken doğruluk ve hızı sağlamak için  girdiğiniz zorlukları yaşamayın . Normal bir klavyenin tüm özellikleri ve işlevleri ile tam boyutlu bir QWERTY tuş takımının avantajlarını hissedin.

  Geniş Uyumluluk:
  Bağlanın  ve bu kombinasyonu hemen dizüstü bilgisayarınızda veya PC'nizde kullanmaya başlayın. Pro Combo-6, USB-C° veya USB-A kullanarak USB bağlantısı üzerinden desteklenen tüm dizüstü bilgisayarlarla uyumludur ve herhangi bir sürücü yüklemenizi gerektirmez.

 • Teslimat Aşamaları
  Teslimat Şartları
  Siparişim ne zaman gönderilecek? Hersepet.com sevkiyat birimine sipariş kaydınız ulaştığı andan itibaren taahhüt edilen süre içerisinde ürünleriniz hazırlanır ve kargo firmasına teslim edilir. Kargo firmalarında yaşanabilecek gecikme ve sorunlardan dolayı Hersepet.com firması sorumlu tutulamaz. Cumartesi ve Pazar günleri ile resmi tatil günlerinde sevkiyat yapılmamaktadır.
  Siparişim ne zaman ve ne şekilde teslim edilecek?
  Teslimat süresi, siparişinizin kargoya verilmesinden itibaren İstanbul için ortalama 1 iş günü, diğer bölgeler için ise ortalama 1-3 iş günüdür. Siparişiniz belirttiğiniz teslimat adresinde size veya sizin belirttiğiniz kişiye teslim edilir. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı kargo şirketleri tarafından yapılmaktadır. Siparişinizin takibini 'Kargo Takibi' bölümünde yapabilirsiniz.
  Siparişim ne zaman adresime teslim edilecek?
  Amacımız mümkün olan en kısa sürede siparişlerinizin size ulaşmasını sağlamaktırSize teslimatı bulunduğunuz ilin uzaklığına göre değişmekte olup, siparişinizin durumunu 'Sipariş Takibi' kısmından takip edebilirsiniz.
  Siparişimi nasıl takip edebilirim?
  Siparişinizin durumunu "Sipariş Takibi" sayfasında görebilirsiniz.
  • "Siparişiniz Hazırlanıyor" ifadesi siparişinizin tarafımıza ulaştığını ve hazırlanma aşamasında olduğunu belirtir.
  • "Kargoya Verildi" ifadesi siparişinizin firmamızdan ilgili kargo firmasına verildiğini ifade eder.

  Teslimat adresinde bulunamazsam ne olacak?
  Teslimat sırasında adreste bulunmamanız durumunda kargo firması bir "Ziyaret Notu" bırakacaktır. Bu durumda siparişinizi 3 gün içinde bulunduğu kargo şubesinden sizin teslim almanız gerekmektedir.
  Ürünü teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?
  Kargo görevlisi ürünü size veya belirttiğiniz kişiye teslim ederken kimlik belgesi veya ehliyet isteyecektir. Bu sebeple sizin veya teslim alacak kişinin yanında kimlik belgesi veya ehliyetinin bulunması gerekmektedir. Ürünü teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Her hangi bir yanlışlık veya eksiklik veya hasar gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz ve kargo teslim tutanağı doldurarak paketi kabul etmeyiniz.
  Ürün kargodan eksik çıkarsa ne yapmalıyım?
  Teslim aldığınız ürünler kargodan eksik çıkarsa 'Müşteri Hizmetleri' sayfasında sipariş numaranızı belirterek durumu anlatan bir e-posta gönderebilirsiniz. Size en kısa sürede cevap verilecektir. Dilerseniz 0212 561 20 30 no'lu telefondan müşteri hizmetleri yetkilimizle görüşebilirsiniz.
  İade Şartları
  Hersepet.com, mesafeli satış yönetmeliğinin 12. maddesinin 1. fıkrasına göre tüketicinin cayma hakkını kullandığına ilişkin bildirimin kendisine ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içinde, iade koşulları sağlanması dahilinde bütün bedelleri geri ödemekle yükümlüdür. 14 günü aşan iade talepleri için işlem gerçekleştirilememektedir.
  İade koşulları nelerdir?
  Hersepet.com dan satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Hersepet.com’a başvurarak, iade koşulları dahilinde kargo bedeli ödemeden ücretsiz olarak iade edebilirsiniz.
  Ürünlerin cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının yanı sıra, varsa hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerle birlikte aynı anda hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekir. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde, cayma hakkı kapsamında iade alınamaz.
  İade siparişinize ait ödemeniz, gönderiniz tarafımıza teslim edildiği tarihten itibaren en fazla 7 iş günü içerisinde yapılacaktır. Geri ödeme konusunda bilgi almak için 0212 561 20 30 numaralı Müşteri Hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.
  Tarafımıza göndereceğiniz iadelerde ürünleri firmamıza yollamanızdan doğan kargo ücreti iadenin anlaşmalı olduğumuz Kargo aracılığı ile yapılması şartı ile firmamıza aittir. Diğer kargo firmalarından yapılacak iadelerin gönderim ücreti, müşteriye aittir.
  İnceleme ve Ürün İşlemleri
  Siparişinizde bulunan ürünler ile ilgili tüketici kaynaklı olmadığını düşündüğünüz bir sorun ile karşılaşmanız durumunda, ürünü garanti süresi olan 2 yıl içerisinde fatura ve ürün inceleme talebi ile birlikte inceleme departmanına gönderebilirsiniz.
  İnceleme departmanına ulaşan ürününüzle ilgili inceleme işlemi en geç 30 gün içerisinde tamamlanmakta ve tarafınıza bilgi verilmektedir. İnceleme sonucunda üretim kaynaklı bir problemle karşılaşılması durumunda ücret iadeniz yapılacaktır. Kullanıcı kaynaklı bir sorun ile karşılaşılması durumunda ürününüz ARAS kargo firması ile sistemde kayıtlı olan adresinize gönderilecektir.
  İnceleme ürünlerinizi aşağıdaki adrese ARAS kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz
  Cayma hakkının geçerli olmadığı ürünler ve hizmetler aşağıdaki gibidir:
  • Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve satıcı veya sağlayıcının kotrolünde olmayan mal veya hizmetler (Chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri).
  • Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler
  • Çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek ürünler
  • Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler (Fidan vb.)
  • Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınlar
  • Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek - içecek tedariği ve eğlence veya dinlenme amacına yönelik hizmetler
  • Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar (Telefon kontör siparişleri, dijital kodlar vb.)
  • Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetler
  (Montaj vb.)
  Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır. Aksi halde iade alınamamaktadır:
  • Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin ürünler (Bilgisayar sarf malzemeleri (Toner, kartuş, şerit vb. her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler)
  • Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler (İç çamaşırı, mayo, kozmetik, kulaklık, kişisel bakım ürünleri vb.).
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir.
  Hediye Ürün İadeleri:
  Hersepet.com’da bir ürünün yanında hediye olarak sunulan ürünlerin tek başına iade işlemi yapılamaz. Hediye ürünün iade alınması işlemi ancak ana ürünle birlikte gönderildiğinde gerçekleştirilebilir. Bu yüzden iade işlemi için ana ürünü ve hediye ürünü aynı anda göndermeniz gerekir. Ayrıca ürünleri göndermeden önce her iki ürün için de iade talebi oluşturmalısınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.