0 Değerlendirme

Promate Flexure-Bt Bluetooth Kulaklık Çocuk Tip Stereo

Yetkiliye Sor
299,00 TL
x
ay'a varan Taksit seçenekleri
i Özellikler

Promate Flexure-Bt Bluetooth Kulaklık Çocuk Tip Ses Limitli Stereo Esnek Şarjlı

En hırpalayıcı, (sert davranan yaramaz) çocukların, bükmesi, kıvırması gibi kullanımına dahi  dayanabilecek en güvenli köpük kulaklıktır.  Genç kulakları korumak için ses seviyesi asla 87 desibel'i aşmayan  net ses kalitesine sahiptir. Kablosuz yapısı  , dağınık ve kırık kabloların olmaması anlamına gelir. Çocuğunuz büyüdükçe, benzersiz ayarlanabilir ve rahat aralayıcı köpük sayesinde kulaklık da büyüyebilir.


Tüm Özellikler
Kampanya
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
ÖDEME SEÇENEKLERİ
YORUMLAR
UZAMANINA SOR
TESLİMAT VE İADE
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • YETKİLİYE SOR
 • TESLİMAT VE İADE
 • Promate Flexure-Bt Bluetooth Kulaklık Çocuk Tip Ses Limitli Stereo Esnek Şarjlı


  En hırpalayıcı, (sert davranan yaramaz) çocukların, bükmesi, kıvırması gibi kullanımına dahi  dayanabilecek en güvenli köpük kulaklıktır.  Genç kulakları korumak için ses seviyesi asla 87 desibel'i aşmayan  net ses kalitesine sahiptir. Kablosuz yapısı  , dağınık ve kırık kabloların olmaması anlamına gelir. Çocuğunuz büyüdükçe, benzersiz ayarlanabilir ve rahat aralayıcı köpük sayesinde kulaklık da büyüyebilir.

  Özellikler

  Kablosuz Bluetooth Bağlantısı :
  Bu Kablosuz Bluetooth Kulaklık,  gelişmiş bağlantı ve mobil cihazların kolay eşleştirilmesini sağlamak için Bluetooth v 4.2 teknolojisine sahiptir. Promate Flexure-BT kulaklıklar, karışık kabloların sıkıntısını ortadan kaldırır ve telefonunuza dokunmadan müziğinizi kontrol etmenizi sağlayan entegre kontrol özelliği içerir.

  Çocuk için Esnek Kafa Bantları :
  Hafızalı kafa bandı, kulaklıklara etkileyici bir dayanıklılık ve esneklik kazandırır. Çocukların sürekli hareket eden, kıpırdayı duran  ellerine dayanabilir, çekmekten veya bükülmeden dolayı  kolayca kırılmasından endişelenmenize gerek yoktur.
   
  Çocuk Korumalı 85bdb Sınırlı Ses, Dinleme esnasında  Çocuklarınızı korur :
  Kulaklıklar çocuklar için maksimum 85 dB ses seviyesi ile sınırlıdır. Artık tüm kızlar ve erkekler işitmelerini tehlikeye atmadan en sevdikleri içeriklerin tadını çıkarabilirler. Bu,  kulaklıkta aşırı seviyelerinin neden olduğu uzun süreli işitme hasarlarına karşı koruma sağlayacaktır.

  İnanılmaz Müzik Deneyimi:
  EQ teknolojisine sahip bu Promate Flexure-BT 40mm divider, yüksek kaliteli ses üretir, Pili 300mAh'a kadar geliştirdik, 6-8 saate kadar dayanabilir.


  Rahat ve konforlu kulaklıklar:
  Bu kulaklık setinin  kulaklıklıkları çok yumuşak ve kullnımı / takması çok rahattır. Ayrıca taşınabilir ve çevre dostudur!

  Aralayıcı Köpük:
  Çocuğunuz büyüdükçe, benzersiz ayarlanabilir ve rahat aralayıcı köpük sayesinde kulaklık da büyüyebilir
   
  Gürültü Azaltıcı Kulak kapları:
  Benzersiz gürültü yalıtımlı tasarıma sahip Promate Flexure-BT Kablosuz Bluetooth Kulaklıklar, gerçekten eşsiz bir ses deneyimi için distorsiyonsuz bas, net orta sesler ve süper keskin /net tiz sesler üretir.
   
  Ahizesiz Arama için Entegre Mikrofon:
  Kulaklık tasarımına, kulaklıkları telefonunuzdan ahizesiz arama yapmak için kullanmanızı sağlayan entegre bir mikrofon dahildir. Telefonunuzla eşleştirildikten sonra kulaklıklar müziği sessize alır ve çağrıyı sorunsuz bir şekilde almanızı ve yanıtlamanızı sağlar.

  Sağlam ve güçlü:
  Güvenli, yumuşak, bükülebilir, BPA içermeyen, toksik olmayan EVA köpük malzemeden yapılmış bu çocuk dostu taşınabilir kulaklık,  sıyrılma , bükülme, çatlama, özensiz kullanım, gibi  kötü kullanımlara fazlasıyla  dayanacak kadar güçlüdür.

  Hafif ve Rahat:
  Hem erkek hem de kız çocukları için hafif, ekonomik ve unisex tasarım.  En küçük birimde ayarlayabilme özelliğine sahiptir. Kulaktan kulağa kafa bandı,  işlevsel ve etkileyici kulak kapları ile gürültüyü engeller, çocuğunuzu güvende tutar ve hatta neredeyse her yerde uyumalarına izin verir.

 • Teslimat Aşamaları
  Teslimat Şartları
  Siparişim ne zaman gönderilecek? Hersepet.com sevkiyat birimine sipariş kaydınız ulaştığı andan itibaren taahhüt edilen süre içerisinde ürünleriniz hazırlanır ve kargo firmasına teslim edilir. Kargo firmalarında yaşanabilecek gecikme ve sorunlardan dolayı Hersepet.com firması sorumlu tutulamaz. Cumartesi ve Pazar günleri ile resmi tatil günlerinde sevkiyat yapılmamaktadır.
  Siparişim ne zaman ve ne şekilde teslim edilecek?
  Teslimat süresi, siparişinizin kargoya verilmesinden itibaren İstanbul için ortalama 1 iş günü, diğer bölgeler için ise ortalama 1-3 iş günüdür. Siparişiniz belirttiğiniz teslimat adresinde size veya sizin belirttiğiniz kişiye teslim edilir. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı kargo şirketleri tarafından yapılmaktadır. Siparişinizin takibini 'Kargo Takibi' bölümünde yapabilirsiniz.
  Siparişim ne zaman adresime teslim edilecek?
  Amacımız mümkün olan en kısa sürede siparişlerinizin size ulaşmasını sağlamaktırSize teslimatı bulunduğunuz ilin uzaklığına göre değişmekte olup, siparişinizin durumunu 'Sipariş Takibi' kısmından takip edebilirsiniz.
  Siparişimi nasıl takip edebilirim?
  Siparişinizin durumunu "Sipariş Takibi" sayfasında görebilirsiniz.
  • "Siparişiniz Hazırlanıyor" ifadesi siparişinizin tarafımıza ulaştığını ve hazırlanma aşamasında olduğunu belirtir.
  • "Kargoya Verildi" ifadesi siparişinizin firmamızdan ilgili kargo firmasına verildiğini ifade eder.

  Teslimat adresinde bulunamazsam ne olacak?
  Teslimat sırasında adreste bulunmamanız durumunda kargo firması bir "Ziyaret Notu" bırakacaktır. Bu durumda siparişinizi 3 gün içinde bulunduğu kargo şubesinden sizin teslim almanız gerekmektedir.
  Ürünü teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?
  Kargo görevlisi ürünü size veya belirttiğiniz kişiye teslim ederken kimlik belgesi veya ehliyet isteyecektir. Bu sebeple sizin veya teslim alacak kişinin yanında kimlik belgesi veya ehliyetinin bulunması gerekmektedir. Ürünü teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Her hangi bir yanlışlık veya eksiklik veya hasar gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz ve kargo teslim tutanağı doldurarak paketi kabul etmeyiniz.
  Ürün kargodan eksik çıkarsa ne yapmalıyım?
  Teslim aldığınız ürünler kargodan eksik çıkarsa 'Müşteri Hizmetleri' sayfasında sipariş numaranızı belirterek durumu anlatan bir e-posta gönderebilirsiniz. Size en kısa sürede cevap verilecektir. Dilerseniz 0212 561 20 30 no'lu telefondan müşteri hizmetleri yetkilimizle görüşebilirsiniz.
  İade Şartları
  Hersepet.com, mesafeli satış yönetmeliğinin 12. maddesinin 1. fıkrasına göre tüketicinin cayma hakkını kullandığına ilişkin bildirimin kendisine ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içinde, iade koşulları sağlanması dahilinde bütün bedelleri geri ödemekle yükümlüdür. 14 günü aşan iade talepleri için işlem gerçekleştirilememektedir.
  İade koşulları nelerdir?
  Hersepet.com dan satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Hersepet.com’a başvurarak, iade koşulları dahilinde kargo bedeli ödemeden ücretsiz olarak iade edebilirsiniz.
  Ürünlerin cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının yanı sıra, varsa hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerle birlikte aynı anda hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekir. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde, cayma hakkı kapsamında iade alınamaz.
  İade siparişinize ait ödemeniz, gönderiniz tarafımıza teslim edildiği tarihten itibaren en fazla 7 iş günü içerisinde yapılacaktır. Geri ödeme konusunda bilgi almak için 0212 561 20 30 numaralı Müşteri Hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.
  Tarafımıza göndereceğiniz iadelerde ürünleri firmamıza yollamanızdan doğan kargo ücreti iadenin anlaşmalı olduğumuz Kargo aracılığı ile yapılması şartı ile firmamıza aittir. Diğer kargo firmalarından yapılacak iadelerin gönderim ücreti, müşteriye aittir.
  İnceleme ve Ürün İşlemleri
  Siparişinizde bulunan ürünler ile ilgili tüketici kaynaklı olmadığını düşündüğünüz bir sorun ile karşılaşmanız durumunda, ürünü garanti süresi olan 2 yıl içerisinde fatura ve ürün inceleme talebi ile birlikte inceleme departmanına gönderebilirsiniz.
  İnceleme departmanına ulaşan ürününüzle ilgili inceleme işlemi en geç 30 gün içerisinde tamamlanmakta ve tarafınıza bilgi verilmektedir. İnceleme sonucunda üretim kaynaklı bir problemle karşılaşılması durumunda ücret iadeniz yapılacaktır. Kullanıcı kaynaklı bir sorun ile karşılaşılması durumunda ürününüz ARAS kargo firması ile sistemde kayıtlı olan adresinize gönderilecektir.
  İnceleme ürünlerinizi aşağıdaki adrese ARAS kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz
  Cayma hakkının geçerli olmadığı ürünler ve hizmetler aşağıdaki gibidir:
  • Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve satıcı veya sağlayıcının kotrolünde olmayan mal veya hizmetler (Chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri).
  • Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler
  • Çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek ürünler
  • Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler (Fidan vb.)
  • Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınlar
  • Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek - içecek tedariği ve eğlence veya dinlenme amacına yönelik hizmetler
  • Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar (Telefon kontör siparişleri, dijital kodlar vb.)
  • Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetler
  (Montaj vb.)
  Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır. Aksi halde iade alınamamaktadır:
  • Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin ürünler (Bilgisayar sarf malzemeleri (Toner, kartuş, şerit vb. her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler)
  • Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler (İç çamaşırı, mayo, kozmetik, kulaklık, kişisel bakım ürünleri vb.).
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir.
  Hediye Ürün İadeleri:
  Hersepet.com’da bir ürünün yanında hediye olarak sunulan ürünlerin tek başına iade işlemi yapılamaz. Hediye ürünün iade alınması işlemi ancak ana ürünle birlikte gönderildiğinde gerçekleştirilebilir. Bu yüzden iade işlemi için ana ürünü ve hediye ürünü aynı anda göndermeniz gerekir. Ayrıca ürünleri göndermeden önce her iki ürün için de iade talebi oluşturmalısınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.