0 Değerlendirme

Promate Deskmate-3 Laptop Standı Alüminyum Kaymaz

Yetkiliye Sor
1.299,00 TL
x
ay'a varan Taksit seçenekleri
i Özellikler
Promate Deskmate-3 Laptop Standı Ayarlanabilir Alüminyum Kaymaz


DeskMate-3 Dizüstü Bilgisayar Standı,  dizüstü bilgisayarınız, notebook'unuz veya tabletiniz için mükemmel bir aksesuardır. Alüminyum Dizüstü Bilgisayar Sehpası, temiz ve işlevsel bir stil sunarken masanızı basitleştirir ve düzenler.
Tüm Özellikler
Kampanya
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
ÖDEME SEÇENEKLERİ
YORUMLAR
UZAMANINA SOR
TESLİMAT VE İADE
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • YETKİLİYE SOR
 • TESLİMAT VE İADE
 • Promate Deskmate-3 Laptop Standı Ayarlanabilir Alüminyum Kaymaz


  DeskMate-3 Dizüstü Bilgisayar Standı,  dizüstü bilgisayarınız, notebook'unuz veya tabletiniz için mükemmel bir aksesuardır. Alüminyum Dizüstü Bilgisayar Sehpası, temiz ve işlevsel bir stil sunarken masanızı basitleştirir ve düzenler.


  Özellikler

  Ergonomik Olarak Tasarlanmış :
  18 ° yükseltilmiş tasarımı, rahat bir dizüstü bilgisayar veya tablet kullanımı için en iyi , doğru açıyı sağlamak için geliştirilmiştir. Bütün vücudunuzu - boyun, sırt ve bileklerinizi destekler - zorlanma veya yaralanma riski olmadan uzun süre çalışmanıza veya oyun oynamanıza izin verir.

  Konforunuzu  Artırın, Duruşunuzu daha iyi ayarlayın ve İş Verimliliğini Optimize Edin:
  Dizüstü bilgisayarınızı bu standda oturtmak sadece duruşunuzu iyileştirmiş olmanızı sağlamaz, aynı zamanda cihazınızın hava akışını optimize eder ve dizüstü bilgisayarınızın estetiğini de geliştirir.

  Şık, Üstün Alüminyum Yapı :

  Herhangi bir modern dizüstü bilgisayarı tamamlayacak şekilde tasarlanan Anywhere standı, süper şık, modern ve minimalist bir tasarıma sahiptir. Bu stand zaman geçse de cihazınızın estetiğini artıracak, bu nedenle asla göze batan bir şey gibi hissetmenize neden olmayacaktır.

  Kaymaz Kauçuk Pedler ile Dizüstü Bilgisayarınızı Güvende Tutun:

  Promate DeskMate-3'ün  sağlam lastik ayakları, siz coşkunluk içinde yazarken, dizüstü bilgisayarınızın masanın üzerinde kaymasını engeller.  Ayaklar için kullanılan yüksek kaliteli silikon malzeme, parlak veya kaygan bir yüzeyde bile, bu güçlü standın sağlam durmasını sağlar.

  Artan Hava Akışı için Açık Sırtlı Kama Tasarımı :
  Birçok dizüstü bilgisayar, özellikle biraz eski modelse veya CPU'ya tam yüklenmiş durumdaysanız,  ısı değişimi ile mücadele etmek zorunda kalınabilir.  Anywhere standında, egzoz fanlarınıza sıcak havayı dışarı atmaları için yeterince alan sağlayan açık sırtlı bir kama tasarımı bulunur, yani dizüstü bilgisayarınız daha serin kalır ve daha uzun süre çalışmanıza olanak tanır.

  Şık, Modern Tasarımıyla  Cihazınızı tamamlar:

  Bu standı ister bir dizüstü bilgisayar ister  başka bir cihazı monte etmek için kullanıyor olun,  Promate DeskMate-3'ün minimalist ve profesyonel yapısının ekipmanınıza mükemmel şekilde uyacağından emin olabilirsiniz. Alan hakkında endişelenmeyin - bu stand, hemen hemen her  Dizüstü Bilgisayarı alabilecek kadar incedir, böylece minimum sıkıntı  ile  mükemmel bir düzenleme şansı bulabilirsiniz.
   
  Hafif Gövde:
  Uçak sınıfı alüminyumdan üretilen dizüstü bilgisayar sehpası, stabilite sunmanın yanı sıra hafif form özelliğini de korur.

  Ekstra Rahatlık için Tamamen Katlanabilir:
  Süper taşınabilir DeskMate-3,  katlanabilir ve hafiftir. Bu özelliği sayesinde standı sırt çantanızda veya çantanızda muhafaza edebilir ve ihtiyacınız olduğunda kolayca geri alabilmeniz sözkonusudur. İşiniz bittiğinde, standı  katlayın ve gerektiğinde tekrar kullanılmaya hazır olarak çantanıza koyun.

  MacBook'lar ve 13 "ila 17" dizüstü bilgisayarlar için özel olarak tasarlanmıştır:

  Stand, cihazınızın bağlantı noktalarını ve özelliklerini engellemez, böylece MacBook veya dizüstü bilgisayarınızdan en iyi şekilde yararlanmanız söz konusu olur. DeskMate-3 Taşınabilir Dizüstü Bilgisayar Sehpası, 13 "ile 17" arasındaki tüm dizüstü bilgisayarlarla tamamen uyumludur.

 • Teslimat Aşamaları
  Teslimat Şartları
  Siparişim ne zaman gönderilecek? Hersepet.com sevkiyat birimine sipariş kaydınız ulaştığı andan itibaren taahhüt edilen süre içerisinde ürünleriniz hazırlanır ve kargo firmasına teslim edilir. Kargo firmalarında yaşanabilecek gecikme ve sorunlardan dolayı Hersepet.com firması sorumlu tutulamaz. Cumartesi ve Pazar günleri ile resmi tatil günlerinde sevkiyat yapılmamaktadır.
  Siparişim ne zaman ve ne şekilde teslim edilecek?
  Teslimat süresi, siparişinizin kargoya verilmesinden itibaren İstanbul için ortalama 1 iş günü, diğer bölgeler için ise ortalama 1-3 iş günüdür. Siparişiniz belirttiğiniz teslimat adresinde size veya sizin belirttiğiniz kişiye teslim edilir. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı kargo şirketleri tarafından yapılmaktadır. Siparişinizin takibini 'Kargo Takibi' bölümünde yapabilirsiniz.
  Siparişim ne zaman adresime teslim edilecek?
  Amacımız mümkün olan en kısa sürede siparişlerinizin size ulaşmasını sağlamaktırSize teslimatı bulunduğunuz ilin uzaklığına göre değişmekte olup, siparişinizin durumunu 'Sipariş Takibi' kısmından takip edebilirsiniz.
  Siparişimi nasıl takip edebilirim?
  Siparişinizin durumunu "Sipariş Takibi" sayfasında görebilirsiniz.
  • "Siparişiniz Hazırlanıyor" ifadesi siparişinizin tarafımıza ulaştığını ve hazırlanma aşamasında olduğunu belirtir.
  • "Kargoya Verildi" ifadesi siparişinizin firmamızdan ilgili kargo firmasına verildiğini ifade eder.

  Teslimat adresinde bulunamazsam ne olacak?
  Teslimat sırasında adreste bulunmamanız durumunda kargo firması bir "Ziyaret Notu" bırakacaktır. Bu durumda siparişinizi 3 gün içinde bulunduğu kargo şubesinden sizin teslim almanız gerekmektedir.
  Ürünü teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?
  Kargo görevlisi ürünü size veya belirttiğiniz kişiye teslim ederken kimlik belgesi veya ehliyet isteyecektir. Bu sebeple sizin veya teslim alacak kişinin yanında kimlik belgesi veya ehliyetinin bulunması gerekmektedir. Ürünü teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Her hangi bir yanlışlık veya eksiklik veya hasar gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz ve kargo teslim tutanağı doldurarak paketi kabul etmeyiniz.
  Ürün kargodan eksik çıkarsa ne yapmalıyım?
  Teslim aldığınız ürünler kargodan eksik çıkarsa 'Müşteri Hizmetleri' sayfasında sipariş numaranızı belirterek durumu anlatan bir e-posta gönderebilirsiniz. Size en kısa sürede cevap verilecektir. Dilerseniz 0212 561 20 30 no'lu telefondan müşteri hizmetleri yetkilimizle görüşebilirsiniz.
  İade Şartları
  Hersepet.com, mesafeli satış yönetmeliğinin 12. maddesinin 1. fıkrasına göre tüketicinin cayma hakkını kullandığına ilişkin bildirimin kendisine ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içinde, iade koşulları sağlanması dahilinde bütün bedelleri geri ödemekle yükümlüdür. 14 günü aşan iade talepleri için işlem gerçekleştirilememektedir.
  İade koşulları nelerdir?
  Hersepet.com dan satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Hersepet.com’a başvurarak, iade koşulları dahilinde kargo bedeli ödemeden ücretsiz olarak iade edebilirsiniz.
  Ürünlerin cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının yanı sıra, varsa hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerle birlikte aynı anda hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekir. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde, cayma hakkı kapsamında iade alınamaz.
  İade siparişinize ait ödemeniz, gönderiniz tarafımıza teslim edildiği tarihten itibaren en fazla 7 iş günü içerisinde yapılacaktır. Geri ödeme konusunda bilgi almak için 0212 561 20 30 numaralı Müşteri Hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.
  Tarafımıza göndereceğiniz iadelerde ürünleri firmamıza yollamanızdan doğan kargo ücreti iadenin anlaşmalı olduğumuz Kargo aracılığı ile yapılması şartı ile firmamıza aittir. Diğer kargo firmalarından yapılacak iadelerin gönderim ücreti, müşteriye aittir.
  İnceleme ve Ürün İşlemleri
  Siparişinizde bulunan ürünler ile ilgili tüketici kaynaklı olmadığını düşündüğünüz bir sorun ile karşılaşmanız durumunda, ürünü garanti süresi olan 2 yıl içerisinde fatura ve ürün inceleme talebi ile birlikte inceleme departmanına gönderebilirsiniz.
  İnceleme departmanına ulaşan ürününüzle ilgili inceleme işlemi en geç 30 gün içerisinde tamamlanmakta ve tarafınıza bilgi verilmektedir. İnceleme sonucunda üretim kaynaklı bir problemle karşılaşılması durumunda ücret iadeniz yapılacaktır. Kullanıcı kaynaklı bir sorun ile karşılaşılması durumunda ürününüz ARAS kargo firması ile sistemde kayıtlı olan adresinize gönderilecektir.
  İnceleme ürünlerinizi aşağıdaki adrese ARAS kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz
  Cayma hakkının geçerli olmadığı ürünler ve hizmetler aşağıdaki gibidir:
  • Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve satıcı veya sağlayıcının kotrolünde olmayan mal veya hizmetler (Chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri).
  • Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler
  • Çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek ürünler
  • Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler (Fidan vb.)
  • Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınlar
  • Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek - içecek tedariği ve eğlence veya dinlenme amacına yönelik hizmetler
  • Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar (Telefon kontör siparişleri, dijital kodlar vb.)
  • Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetler
  (Montaj vb.)
  Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır. Aksi halde iade alınamamaktadır:
  • Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin ürünler (Bilgisayar sarf malzemeleri (Toner, kartuş, şerit vb. her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler)
  • Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler (İç çamaşırı, mayo, kozmetik, kulaklık, kişisel bakım ürünleri vb.).
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir.
  Hediye Ürün İadeleri:
  Hersepet.com’da bir ürünün yanında hediye olarak sunulan ürünlerin tek başına iade işlemi yapılamaz. Hediye ürünün iade alınması işlemi ancak ana ürünle birlikte gönderildiğinde gerçekleştirilebilir. Bu yüzden iade işlemi için ana ürünü ve hediye ürünü aynı anda göndermeniz gerekir. Ayrıca ürünleri göndermeden önce her iki ürün için de iade talebi oluşturmalısınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.