0 Değerlendirme

Promate Clix-6 Mouse Optik Kablosuz Wireless 1600 Dpi 15 M Etkili Siyah

Yetkiliye Sor
119,00 TL
x
ay'a varan Taksit seçenekleri
i Özellikler
Promate Clix-6 Mouse Optik Kablosuz Wireless 1600 Dpi 15 m Etkili

Clix-6 Kablosuz Optik Fare ergonomik ve güvenilir bir kablosuz optik faredir. Daha iyi doğruluk için 800/1200/1600 DPI optik sensöre ve dizüstü bilgisayarınıza veya bilgisayarınıza takıp unutabileceğiniz kadar küçük bir Nano USB alıcısına sahiptir. Clix-6, ev ve ofis kullanımı için mükemmel olan 15 metreye kadar bir çalışma menziline (aralığına) sahiptir. Ayrıca bir süre boşta kaldığında kendini kapatmak için bir uyku modu işlevi ile birlikte gelir, uyandırmak için herhangi bir düğmeye tıklamanız yeterlidir.

Tüm Özellikler
Kampanya
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
ÖDEME SEÇENEKLERİ
YORUMLAR
UZAMANINA SOR
TESLİMAT VE İADE
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • YETKİLİYE SOR
 • TESLİMAT VE İADE
 • Promate Clix-6 Mouse Optik Kablosuz Wireless 1600 Dpi 15 m Etkili


  Clix-6 Kablosuz Optik Fare ergonomik ve güvenilir bir kablosuz optik faredir. Daha iyi doğruluk için 800/1200/1600 DPI optik sensöre ve dizüstü bilgisayarınıza veya bilgisayarınıza takıp unutabileceğiniz kadar küçük bir Nano USB alıcısına sahiptir. Clix-6, ev ve ofis kullanımı için mükemmel olan 15 metreye kadar bir çalışma menziline (aralığına) sahiptir. Ayrıca bir süre boşta kaldığında kendini kapatmak için bir uyku modu işlevi ile birlikte gelir, uyandırmak için herhangi bir düğmeye tıklamanız yeterlidir.

  Özellikler

  Tam boyutlu ergonomik kablosuz mouse (fare):
  Promate'den Clix-6, bilgisayarınız veya dizüstü bilgisayarınızla rahatça çalışabilmeniz için minimalist hassas bir faredir. Windows ve Mac OS ile uyumludur. Hassas izleme, hızlı ve doğru harekete olanak tanır. Tuşlar sessiz, hızlı ve duyarlı. Fare ayrıca hassas kontroller için yumuşak ve sağlam bir kavrama özelliğine sahiptir.

  15 metrelik en geniş çalışma erimi:
  Clix-6, endüstrinin en iyilerinden biri olan 15 metreye kadar Kablosuz çalışma aralığına sahiptir. Clix-6 ile, herhangi bir bağlantı kaybı veya düşük bağlantı olmadan masanızda veya ondan uzakta rahat bir çalışma elde edebilirsiniz.

  Yüksek duyarlılık ve hassasiyet ( isabet):
  Clix-6, standart fare ve daha hızlı tepki süresi, daha hassas hareket ve çok çeşitli yüzeylerde daha akıcı izleme özelliklerinden daha fazla hassasiyet sağlayan Optik İzleme Teknolojisine sahiptir. Daha Az Gürültü ile hassas fare tıklamaları ve hem normal hem de oyun ihtiyaçlarına uygundur.

  Konfor ve hız için ekstra düğmeler:
  Clix-6, ek kullanım için iki Ekstra Düğme ile birlikte gelir. İleri ve Geri düğmeleri Başparmakla çalışırken kolayca erişilebilir ve farklı seçimler yapmak için kolayca kullanılabilir.

  Özel kullanım için hassas takip(izleme) :
  Clix-6, optimum performans ve üretkenlik için farenin hareketini düzgün bir doğrulukla izleyen High Definition 800/1200/1600 Dpi Optik Sensör ile birlikte size sunulur.

  Basitçe tak ve çalıştır:
  Clix-6'nın kullanımı kolaydır. Kablosuz USB alıcısını cihazınıza takmanız yeterlidir; fare sürücüleri otomatik olarak indirilip yükleneceğinden hızlı bir şekilde hazır olacaksınız.

  Problemsiz  Nano alıcı:
  Küçük alıcı, diğer USB bağlantı noktalarını etkilemeden dizüstü veya masaüstü bilgisayarınızda kalır. Kullanılmadığında, Nano alıcıyı farede sağlanan depolama alanına geri takıp güvenli tutabilirsiniz.

  Kalıcı/istikrarlı/sorunsuz bağlantı:
  Clix-6, 15 metreye kadar güçlü, güvenilir ve kararlı bir bağlantı sağlayan 2,4 GHz kablosuz bağlantıya sahiptir. Tak ve derhal  Çalıştır. Küçük bir Nano alıcı fareyi bilgisayarınıza bağlar. Sadece bir USB bağlantı noktasına takın ve kablosuz ve sorunsuz çalışmaya başlayın.

  Uygun  DPI düğmesi:
  Farenin Dpi kaydıcının hemen altında bulunan Dpi Düğmesi kullanılarak ayarlanabilir. Düğmeyi kullanarak, rahatlığınıza ve kullanımınıza göre farenin DPI'sını 3 farklı aralıkta ayarlayabilirsiniz.

  Kaymaz kauçuk kaydırıcı (tekerlek:
  Sağlam kauçuk kaydırma tekerleği, kaydırma sırasında elinizin kaymamasını sağlar. Uzun belgelerde uçar gibi çalışın!

  Ergonomik, şık ve konforlu -rahat-:
  Clix-6, günlük kullanıcının rahatlığını göz önünde bulundurarak tasarlanmıştır ve bu nedenle hızlı fare hareketi için maksimum konfor ve kolaylık sağlar. Fare, hassas ve hassas hareketler için el altında tutmayı kolay ve pürüzsüz hale getiren yumuşak ve sağlam bir kavrama pedine sahiptir. Şık ve konturlu parmak kavrama alanı, fareyi tüm parmaklarınızla kontrol altında tutmanıza ve ağrı ve rahatsızlığı azaltmanıza olanak tanır ve fareyi hareket halindeyken uzun saatler boyunca kullanmanıza yardımcı olur.

  Dahili otomatik uyku fonksiyonu:
  Clix-6, pil kullanımından tasarruf etmek için kullanılmadığında fareyi uyku moduna geçiren Otomatik Uyku Fonksiyonu ile birlikte gelir. Faredeki basit bir tıklama imleciyle fareyi uyandırabilir ve tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz.

  Uzun Pil Ömrü:
  Clix-6 kayda değer  bir pil çalışma ömrüne sahiptir. Otomatik Uyku Fonksiyonu ile birlikte pilleri uzun süre unutabilirsiniz...

  Kendi eliniz gibi maximum his:
  Konturlu şekil, tere dayanıklı ve cilt dostu kaplama ile  maksimum konfor ve destek sağlanır. Aklıllı  halka ve küçük parmak dayanağı ekstra konfor sağlar. Kauçuklu sağlam kaydırma tekerleği, kaydırma sırasında elinizin kaymamasını sağlar.

  Geniş uyumluluk:
  Masaüstü, dizüstü bilgisayar, PC, MacBook ve USB bağlantı noktasını destekleyen diğer cihazlarla uyumludur. . Mac, Windows7 / 8/10 / XP, Vista7 / 8 ve Linux vb.İle uyumludur Masaüstü, dizüstü bilgisayar, PC, MacBook ve diğer cihazlar için uygundur.

 • Teslimat Aşamaları
  Teslimat Şartları
  Siparişim ne zaman gönderilecek? Hersepet.com sevkiyat birimine sipariş kaydınız ulaştığı andan itibaren taahhüt edilen süre içerisinde ürünleriniz hazırlanır ve kargo firmasına teslim edilir. Kargo firmalarında yaşanabilecek gecikme ve sorunlardan dolayı Hersepet.com firması sorumlu tutulamaz. Cumartesi ve Pazar günleri ile resmi tatil günlerinde sevkiyat yapılmamaktadır.
  Siparişim ne zaman ve ne şekilde teslim edilecek?
  Teslimat süresi, siparişinizin kargoya verilmesinden itibaren İstanbul için ortalama 1 iş günü, diğer bölgeler için ise ortalama 1-3 iş günüdür. Siparişiniz belirttiğiniz teslimat adresinde size veya sizin belirttiğiniz kişiye teslim edilir. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı kargo şirketleri tarafından yapılmaktadır. Siparişinizin takibini 'Kargo Takibi' bölümünde yapabilirsiniz.
  Siparişim ne zaman adresime teslim edilecek?
  Amacımız mümkün olan en kısa sürede siparişlerinizin size ulaşmasını sağlamaktırSize teslimatı bulunduğunuz ilin uzaklığına göre değişmekte olup, siparişinizin durumunu 'Sipariş Takibi' kısmından takip edebilirsiniz.
  Siparişimi nasıl takip edebilirim?
  Siparişinizin durumunu "Sipariş Takibi" sayfasında görebilirsiniz.
  • "Siparişiniz Hazırlanıyor" ifadesi siparişinizin tarafımıza ulaştığını ve hazırlanma aşamasında olduğunu belirtir.
  • "Kargoya Verildi" ifadesi siparişinizin firmamızdan ilgili kargo firmasına verildiğini ifade eder.

  Teslimat adresinde bulunamazsam ne olacak?
  Teslimat sırasında adreste bulunmamanız durumunda kargo firması bir "Ziyaret Notu" bırakacaktır. Bu durumda siparişinizi 3 gün içinde bulunduğu kargo şubesinden sizin teslim almanız gerekmektedir.
  Ürünü teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?
  Kargo görevlisi ürünü size veya belirttiğiniz kişiye teslim ederken kimlik belgesi veya ehliyet isteyecektir. Bu sebeple sizin veya teslim alacak kişinin yanında kimlik belgesi veya ehliyetinin bulunması gerekmektedir. Ürünü teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Her hangi bir yanlışlık veya eksiklik veya hasar gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz ve kargo teslim tutanağı doldurarak paketi kabul etmeyiniz.
  Ürün kargodan eksik çıkarsa ne yapmalıyım?
  Teslim aldığınız ürünler kargodan eksik çıkarsa 'Müşteri Hizmetleri' sayfasında sipariş numaranızı belirterek durumu anlatan bir e-posta gönderebilirsiniz. Size en kısa sürede cevap verilecektir. Dilerseniz 0212 561 20 30 no'lu telefondan müşteri hizmetleri yetkilimizle görüşebilirsiniz.
  İade Şartları
  Hersepet.com, mesafeli satış yönetmeliğinin 12. maddesinin 1. fıkrasına göre tüketicinin cayma hakkını kullandığına ilişkin bildirimin kendisine ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içinde, iade koşulları sağlanması dahilinde bütün bedelleri geri ödemekle yükümlüdür. 14 günü aşan iade talepleri için işlem gerçekleştirilememektedir.
  İade koşulları nelerdir?
  Hersepet.com dan satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Hersepet.com’a başvurarak, iade koşulları dahilinde kargo bedeli ödemeden ücretsiz olarak iade edebilirsiniz.
  Ürünlerin cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının yanı sıra, varsa hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerle birlikte aynı anda hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekir. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde, cayma hakkı kapsamında iade alınamaz.
  İade siparişinize ait ödemeniz, gönderiniz tarafımıza teslim edildiği tarihten itibaren en fazla 7 iş günü içerisinde yapılacaktır. Geri ödeme konusunda bilgi almak için 0212 561 20 30 numaralı Müşteri Hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.
  Tarafımıza göndereceğiniz iadelerde ürünleri firmamıza yollamanızdan doğan kargo ücreti iadenin anlaşmalı olduğumuz Kargo aracılığı ile yapılması şartı ile firmamıza aittir. Diğer kargo firmalarından yapılacak iadelerin gönderim ücreti, müşteriye aittir.
  İnceleme ve Ürün İşlemleri
  Siparişinizde bulunan ürünler ile ilgili tüketici kaynaklı olmadığını düşündüğünüz bir sorun ile karşılaşmanız durumunda, ürünü garanti süresi olan 2 yıl içerisinde fatura ve ürün inceleme talebi ile birlikte inceleme departmanına gönderebilirsiniz.
  İnceleme departmanına ulaşan ürününüzle ilgili inceleme işlemi en geç 30 gün içerisinde tamamlanmakta ve tarafınıza bilgi verilmektedir. İnceleme sonucunda üretim kaynaklı bir problemle karşılaşılması durumunda ücret iadeniz yapılacaktır. Kullanıcı kaynaklı bir sorun ile karşılaşılması durumunda ürününüz ARAS kargo firması ile sistemde kayıtlı olan adresinize gönderilecektir.
  İnceleme ürünlerinizi aşağıdaki adrese ARAS kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz
  Cayma hakkının geçerli olmadığı ürünler ve hizmetler aşağıdaki gibidir:
  • Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve satıcı veya sağlayıcının kotrolünde olmayan mal veya hizmetler (Chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri).
  • Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler
  • Çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek ürünler
  • Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler (Fidan vb.)
  • Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınlar
  • Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek - içecek tedariği ve eğlence veya dinlenme amacına yönelik hizmetler
  • Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar (Telefon kontör siparişleri, dijital kodlar vb.)
  • Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetler
  (Montaj vb.)
  Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır. Aksi halde iade alınamamaktadır:
  • Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin ürünler (Bilgisayar sarf malzemeleri (Toner, kartuş, şerit vb. her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler)
  • Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler (İç çamaşırı, mayo, kozmetik, kulaklık, kişisel bakım ürünleri vb.).
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir.
  Hediye Ürün İadeleri:
  Hersepet.com’da bir ürünün yanında hediye olarak sunulan ürünlerin tek başına iade işlemi yapılamaz. Hediye ürünün iade alınması işlemi ancak ana ürünle birlikte gönderildiğinde gerçekleştirilebilir. Bu yüzden iade işlemi için ana ürünü ve hediye ürünü aynı anda göndermeniz gerekir. Ayrıca ürünleri göndermeden önce her iki ürün için de iade talebi oluşturmalısınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.