0 Değerlendirme

Promate Accutrack-3 Mouse Pad

Yetkiliye Sor
119,00 TL
x
ay'a varan Taksit seçenekleri
i Özellikler
Promate Accutrack-3 Mouse Pad

Bu kaymaz Mouse Pad hızlı ve daha doğru mouse hareketi için sağlam bir tabanı, elin  şekline  uyan ve basıncı en aza indiren ergonomik bir bilek desteği ile birleştirir. Böylece Bilgisayarda geçirilen uzun oturumlardaki bilek yorgunluğunu azalır.
Tüm Özellikler
Kampanya
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
ÖDEME SEÇENEKLERİ
YORUMLAR
UZAMANINA SOR
TESLİMAT VE İADE
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • YETKİLİYE SOR
 • TESLİMAT VE İADE
 • Promate Accutrack-3 Mouse Pad


  Bu kaymaz Mouse Pad hızlı ve daha doğru mouse hareketi için sağlam bir tabanı, elin  şekline  uyan ve basıncı en aza indiren ergonomik bir bilek desteği ile birleştirir. Böylece Bilgisayarda geçirilen uzun oturumlardaki bilek yorgunluğunu azalır.

  Özellikler

  Ergonomik Mouse Pad:
  Bilek destekli Promate Accutrack-3 Mouse Mat Premium kalitede Orta-Yumuşak sıkılıktaki akıllı sünger-köpük- kullanır.  Akıllı Süngerin diğer materyallerden farkı  bileğinizin benzersiz şekline özgü gerçek bilek uyumu ve basınç noktasında rahatlama sağlar. Bilek yastığı uygun bilek hizalamasını korumanıza yardımcı olur ve sürekli tekrarlayan hareketler sırasında bileğinizi destekler ve uyuşma, karıncalanma, Karpal Tünel Sendromu gibi komplikasyonların önlenmesine yardımcı olur.

  Bilek Destekli Akıllı Sünger-köpük:
  Accutrack-3 Mouse Pad ile Veri Girişi, Internette gezinme,  oyun oynama son derece rahattır.  Akıllı Sünger-köpük- konfor alanı yastıklı destek kalıpları el ve bileğinizindoğal hatlarına nükemmel destek ve tumuşaklık sağlar. Aynı zamanda tekrarlanan hareket bozuklukluklarına yol açabilecek el ve bilek gerginliğinin en aza inmesine yardımcı olur. Akıllı Sünger-köpük-  çalışma sırasında el ve bileğinizin şeklini alır ve  bileğinizi  kaldırdığınızda derhal eski orjinal şekline döner.

  Uzatılmış daha geniş ölçü:
  The Promate Accutrack-3 daha kolay mouse hareketleri için daha çok alan sunar. Mouse Pad diğerlerine göre daha geniş bir alan sağladığından mouse ile özellikle oyuncular daha kolay ve özgürce rahatlıkla  hareketler yapabileceklerdir.  Hafif,  ileri geri işe, eve taşınabilir.

  Leke Tutmaz yüzey:
  Sünger-köpük- materyal mikroorganizmaların gelişmesini engelleyerek Pad'in lekelenmesi veya bozulmasına mani olur ve size temiz hijyenik ve kokusuz bir çalışma alanı sağlar.

  Anti-Mikrobik Akıllı Sünger-köpük-:
  Akıllık sünger-köpük- Accutrack-3  Anti-Microbik olup  uzun süreli kullanımdan sonra mikrop oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Akıllı köpük mikropları toplamayarak ve yönlendirmeyerek yüzeyin süekli temiz kalmasını yardımcı olur. Uzun süren kullanımlarında kullanıcı terinden enfekte olup kirlenen diğer mouse padlerin aksine Accutrack-3 ün  Anti-Microbik  sünger yapısı  onu temiz ve bakterilerden uzak tutar.

  Kaymaz Taban:
  Mouse Padinizin kayması ile ilgili endişe etmeyin—Kaymaz özelliktedir. Kauçuk kaplı taban onu emin bir şekilde yerinde tuatacaktır. Herhangi bir düz, sert, masaüstü yüzeyi kolayca kavrar.

  Sertifikalı:
  The Accutrack-3, Diğer normal Mouspadlerin aksine Ergonomik ve Bilek konforu özelliği ile sertifikalıdır.  Akıllı Sünger-köpük- bilek için konfor sağlarken, bileğe bağlı problemlerin  oluşmamasına yardımcı olmaktadır.

  Hafif, taşınabilir, dayanıklı:
  The Accutrack-3 hafif ve akıllı sünger-köpük-lüdür. Her yerde kullanabilirsiniz. Bagajınıza, laptop çantanıza, kolayca koyabilmeye ve taşımanıza uygundur. Accutrack-3 'ün Yenilikçi kaymaz yüzeyi onu dayanıklı ve yine yenilikçi tasarımı yıllarca kullanabilmenize uygun kılıyor.

 • Teslimat Aşamaları
  Teslimat Şartları
  Siparişim ne zaman gönderilecek? Hersepet.com sevkiyat birimine sipariş kaydınız ulaştığı andan itibaren taahhüt edilen süre içerisinde ürünleriniz hazırlanır ve kargo firmasına teslim edilir. Kargo firmalarında yaşanabilecek gecikme ve sorunlardan dolayı Hersepet.com firması sorumlu tutulamaz. Cumartesi ve Pazar günleri ile resmi tatil günlerinde sevkiyat yapılmamaktadır.
  Siparişim ne zaman ve ne şekilde teslim edilecek?
  Teslimat süresi, siparişinizin kargoya verilmesinden itibaren İstanbul için ortalama 1 iş günü, diğer bölgeler için ise ortalama 1-3 iş günüdür. Siparişiniz belirttiğiniz teslimat adresinde size veya sizin belirttiğiniz kişiye teslim edilir. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı kargo şirketleri tarafından yapılmaktadır. Siparişinizin takibini 'Kargo Takibi' bölümünde yapabilirsiniz.
  Siparişim ne zaman adresime teslim edilecek?
  Amacımız mümkün olan en kısa sürede siparişlerinizin size ulaşmasını sağlamaktırSize teslimatı bulunduğunuz ilin uzaklığına göre değişmekte olup, siparişinizin durumunu 'Sipariş Takibi' kısmından takip edebilirsiniz.
  Siparişimi nasıl takip edebilirim?
  Siparişinizin durumunu "Sipariş Takibi" sayfasında görebilirsiniz.
  • "Siparişiniz Hazırlanıyor" ifadesi siparişinizin tarafımıza ulaştığını ve hazırlanma aşamasında olduğunu belirtir.
  • "Kargoya Verildi" ifadesi siparişinizin firmamızdan ilgili kargo firmasına verildiğini ifade eder.

  Teslimat adresinde bulunamazsam ne olacak?
  Teslimat sırasında adreste bulunmamanız durumunda kargo firması bir "Ziyaret Notu" bırakacaktır. Bu durumda siparişinizi 3 gün içinde bulunduğu kargo şubesinden sizin teslim almanız gerekmektedir.
  Ürünü teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?
  Kargo görevlisi ürünü size veya belirttiğiniz kişiye teslim ederken kimlik belgesi veya ehliyet isteyecektir. Bu sebeple sizin veya teslim alacak kişinin yanında kimlik belgesi veya ehliyetinin bulunması gerekmektedir. Ürünü teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Her hangi bir yanlışlık veya eksiklik veya hasar gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz ve kargo teslim tutanağı doldurarak paketi kabul etmeyiniz.
  Ürün kargodan eksik çıkarsa ne yapmalıyım?
  Teslim aldığınız ürünler kargodan eksik çıkarsa 'Müşteri Hizmetleri' sayfasında sipariş numaranızı belirterek durumu anlatan bir e-posta gönderebilirsiniz. Size en kısa sürede cevap verilecektir. Dilerseniz 0212 561 20 30 no'lu telefondan müşteri hizmetleri yetkilimizle görüşebilirsiniz.
  İade Şartları
  Hersepet.com, mesafeli satış yönetmeliğinin 12. maddesinin 1. fıkrasına göre tüketicinin cayma hakkını kullandığına ilişkin bildirimin kendisine ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içinde, iade koşulları sağlanması dahilinde bütün bedelleri geri ödemekle yükümlüdür. 14 günü aşan iade talepleri için işlem gerçekleştirilememektedir.
  İade koşulları nelerdir?
  Hersepet.com dan satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Hersepet.com’a başvurarak, iade koşulları dahilinde kargo bedeli ödemeden ücretsiz olarak iade edebilirsiniz.
  Ürünlerin cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının yanı sıra, varsa hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerle birlikte aynı anda hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekir. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde, cayma hakkı kapsamında iade alınamaz.
  İade siparişinize ait ödemeniz, gönderiniz tarafımıza teslim edildiği tarihten itibaren en fazla 7 iş günü içerisinde yapılacaktır. Geri ödeme konusunda bilgi almak için 0212 561 20 30 numaralı Müşteri Hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.
  Tarafımıza göndereceğiniz iadelerde ürünleri firmamıza yollamanızdan doğan kargo ücreti iadenin anlaşmalı olduğumuz Kargo aracılığı ile yapılması şartı ile firmamıza aittir. Diğer kargo firmalarından yapılacak iadelerin gönderim ücreti, müşteriye aittir.
  İnceleme ve Ürün İşlemleri
  Siparişinizde bulunan ürünler ile ilgili tüketici kaynaklı olmadığını düşündüğünüz bir sorun ile karşılaşmanız durumunda, ürünü garanti süresi olan 2 yıl içerisinde fatura ve ürün inceleme talebi ile birlikte inceleme departmanına gönderebilirsiniz.
  İnceleme departmanına ulaşan ürününüzle ilgili inceleme işlemi en geç 30 gün içerisinde tamamlanmakta ve tarafınıza bilgi verilmektedir. İnceleme sonucunda üretim kaynaklı bir problemle karşılaşılması durumunda ücret iadeniz yapılacaktır. Kullanıcı kaynaklı bir sorun ile karşılaşılması durumunda ürününüz ARAS kargo firması ile sistemde kayıtlı olan adresinize gönderilecektir.
  İnceleme ürünlerinizi aşağıdaki adrese ARAS kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz
  Cayma hakkının geçerli olmadığı ürünler ve hizmetler aşağıdaki gibidir:
  • Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve satıcı veya sağlayıcının kotrolünde olmayan mal veya hizmetler (Chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri).
  • Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler
  • Çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek ürünler
  • Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler (Fidan vb.)
  • Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınlar
  • Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek - içecek tedariği ve eğlence veya dinlenme amacına yönelik hizmetler
  • Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar (Telefon kontör siparişleri, dijital kodlar vb.)
  • Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetler
  (Montaj vb.)
  Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır. Aksi halde iade alınamamaktadır:
  • Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin ürünler (Bilgisayar sarf malzemeleri (Toner, kartuş, şerit vb. her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler)
  • Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler (İç çamaşırı, mayo, kozmetik, kulaklık, kişisel bakım ürünleri vb.).
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir.
  Hediye Ürün İadeleri:
  Hersepet.com’da bir ürünün yanında hediye olarak sunulan ürünlerin tek başına iade işlemi yapılamaz. Hediye ürünün iade alınması işlemi ancak ana ürünle birlikte gönderildiğinde gerçekleştirilebilir. Bu yüzden iade işlemi için ana ürünü ve hediye ürünü aynı anda göndermeniz gerekir. Ayrıca ürünleri göndermeden önce her iki ürün için de iade talebi oluşturmalısınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.