0 Değerlendirme

Promate Accutrack 2 Mouse Pad

Yetkiliye Sor
99,00 TL
x
ay'a varan Taksit seçenekleri
i Özellikler

Promate Accutrack-2 Mouse Pad


Anti mikrobik korumalı  Accutrack-2 kaymaz Mouse Padinizi ergonomik konforda kullanın.Mouse padinizin yüzeyi kazınma ve çiziklerden koruduğu için Mouse, Padinizin  üzerine yumuşak bir şekilde kayar. Pad'in geniş çapı mause (fareniz) için bolca çalışma alanı sağlar ve özel sünger(köpük) malzemesi, pedi leke yapan mikroorganizmaların büyümesini engelleyerek temiz, hijyenik ve kokusuz bir çalışma alanı sağlar. Uygulanmış bilek destekli sünger köpük sadece rahat destek sağlamakla kalmaz, aynı zamanda ergonomik tasarımı, bilgisayarla geçireceğiniz uzun seanslar sırasında bileğinizi ağrı ve yaralanmalardan korur.


Tüm Özellikler
Kampanya
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
ÖDEME SEÇENEKLERİ
YORUMLAR
UZAMANINA SOR
TESLİMAT VE İADE
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • YETKİLİYE SOR
 • TESLİMAT VE İADE
 • Promate Accutrack-2 Mouse Pad


  Anti mikrobik korumalı  Accutrack-2 kaymaz Mouse Padinizi ergonomik konforda kullanın.Mouse padinizin yüzeyi kazınma ve çiziklerden koruduğu için Mouse, Padinizin  üzerine yumuşak bir şekilde kayar. Pad'in geniş çapı mause (fareniz) için bolca çalışma alanı sağlar ve özel sünger(köpük) malzemesi, pedi leke yapan mikroorganizmaların büyümesini engelleyerek temiz, hijyenik ve kokusuz bir çalışma alanı sağlar. Uygulanmış bilek destekli sünger köpük sadece rahat destek sağlamakla kalmaz, aynı zamanda ergonomik tasarımı, bilgisayarla geçireceğiniz uzun seanslar sırasında bileğinizi ağrı ve yaralanmalardan korur.

  Özellikler

  Ergonomik Tasarım: Ergonomik tasarım farenizin (mouse) hareketi için  size diğer standar ölçülerdeki mouse padlere kıyasla daha fazla alan sağlar.Mouse Pad, geniş çalışma alanı tasarımı ile bileğinize ergonomik destek sağlar. Yastık (tampon) bileğinizin doğan kıvrımlarına ve hareketlerine uyum sağlayan ve el bilek stresini azaltmaya yardımcı olan bir konfor alanı yaratır.

  En konforlu Mause-Pad:
  Accutrack-2 Mouse Pad ile günlük bilgisayar kullanımınızı rahat hale getirerek daha uzun süreye çıkarın. Akıllı Sünger(köpük) özellikleriyle oluşan konforun bilek için sağladığı olağanüstü destekle   bu mause pad ile hiç bir rahatsızlık çekmeden yazışacak, internette surf yapacak, daha uzun süreler oyun oynayacaksınız.

  Anti-Mikrobik Akıllı sünger (köpük):
  Accutrack-2deki akıllı sünger Anti mikrobiktir ve uzun süreli kullanımdan sonra mikrop oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Bu özel akıllı sünger (köpük) (Memory Foam) mikropları yöneltmez ve toplamaz ve yüzeyin temiz kalmasına yardımcı olur. Diğer mouse padler uzun süreli kullanımdan sonra kir, ter yüzünden enfekte olurken  Accutrack-2 anti mikrobik köpüğü(sünger) sayesinde daima temiz ve bakteriden arınmış durumda olur.

  Daha fazla hassasiyet için yenilikçi Yüzey:
  Pürüzsüz, dayanıklı, yenilikçi yüzey fareniz (mouse) için olağanüstü bir tarama -izlemeyüzeti sağlar. Mouse Padinizin yüzeyi yıllar süren kullanımdan sonra bile orjinal şeklini korur. Padiniz aşırı sürtünme gereksinmeden olağanüstü işaretleme ve tıklama hassasiyeti sunar. Böylece kesin bir hassasiyetle göz gezdirebilir, çalışabilir ve oyuna dahil olabilirsiniz. Bu Mousepad çok çeşitli fare (mouse) ile uyumludur.

  Kaymayı önleyici kauçuk destek:
  The Accutrack-2 Mouse Pad yoğun kullanım sırasında bile çoğu yüzeye sıkıca tutar. Doğal kauçuk taban herhangi bir düz yüzeye sıkıca yerleştirilir ve kaymayı önler. Kauçuk taban kaymayı önleyerek farenizle ( mouse) kesintiye uğramadan serbestçe manevra yapmanızı sağlar.

  Leke tutmaz yüzey:
  The Accutrack-2  leke tutmayan yenilikçi bir malzeme ile yapılmıştır.  Maouse Padinizi Yeniden kullanımınız için sadece tozunu silmek  onu yeni ve temiz hale getirecektir. Normal yiyecek - içecek dökülmeleri leke tutmaz özelliği sayesinde Accutrack-2  de bir leke izi bırakmayacaktır.

  Sertifikalı:
  The Accutrack-2, diğer  normal Mouse Pad'lerin aksine Ergonomik ve bilek konforu olması gereği serfikalıdır. Akıllı sünger(köpük) bilek konforuna  ve bilekle ilgili olacak sorunların engellenmesine yardımcı olmaktadır.

  Akıllı sünger köpük bilek desteği:
  Accutrack-2 Mouse Pad ile tam bir konfor ile veri girin, internette gezinin, oyunda kalın. Akıllı sünger(köpük) konfor alanı ve yastılama kalıpları el ve bileğininizin doğal hatlarına tam bir destek ve yumuşaklık sağlar. Aynı zamanda tekrarlayan hareketlerden  bozukluklara yol açacak  el ve bilek gerginlikleri minimize etmede yardımcı olur. Akıllı sünger(köpük) çalışırken elinizin ve bileğinizin şeklini alır ve bileğinizi çektiğinizde yeniden derhal eski şekline döner.

  Bilek gerilimini azaltır:
  Uzun süreli kullanımlarda bilekte oluşacak gerginliğ/gerilimi Accutrack-2 ile azaltabilirsiniz.Akıllı Sünger (köpük) bileğiniz için yumuşak bir yastıklama ile olağanüstü bir destek ve  yumuşaklık sağlar. Aynı zamanda tekrarlayan hareketlerden  bozukluklara yol açacak  el ve bilek gerginlikleri en aza indirmede de yardımcı olur

  Hafif, Taşınabilir, Uzun Ömürlü:
  The Accutrack-2 Akıllı Süngeri (köpük) ile hafif bir üründür. Her yerde kulalabilir ve laptop çantanızda, bagajınızda kolaylıkla taşıyabilirisiniz.Accutrack-2'nin Yenilikçi kaymaz yüzeyi onu dayanıklı ve yine yenilikçi tasarımı yıllarca kullanabilmenizi sağlar.

  Geniş çaplı çalışma alanı:
  The Accutrack-2 nin geniş yüzeyi size çalışmanız için oldukça büyük ve geniş bir alan sağlamaktadır. The Accutrack-2 size büyük bir çalışma ve akış alanı sağlamak için yeterince büyük ve harika bir şekilde tasarlanmıştır..Ancak masanıza ve laptop çantanıza uygun olacak şekilde ergonomik ve kullanışlıdır. The Accutrack-2 normal kullanıcılar, oyuncular tarafından tüm ihtiyaçlar için kullanıma uygundur.

 • Teslimat Aşamaları
  Teslimat Şartları
  Siparişim ne zaman gönderilecek? Hersepet.com sevkiyat birimine sipariş kaydınız ulaştığı andan itibaren taahhüt edilen süre içerisinde ürünleriniz hazırlanır ve kargo firmasına teslim edilir. Kargo firmalarında yaşanabilecek gecikme ve sorunlardan dolayı Hersepet.com firması sorumlu tutulamaz. Cumartesi ve Pazar günleri ile resmi tatil günlerinde sevkiyat yapılmamaktadır.
  Siparişim ne zaman ve ne şekilde teslim edilecek?
  Teslimat süresi, siparişinizin kargoya verilmesinden itibaren İstanbul için ortalama 1 iş günü, diğer bölgeler için ise ortalama 1-3 iş günüdür. Siparişiniz belirttiğiniz teslimat adresinde size veya sizin belirttiğiniz kişiye teslim edilir. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı kargo şirketleri tarafından yapılmaktadır. Siparişinizin takibini 'Kargo Takibi' bölümünde yapabilirsiniz.
  Siparişim ne zaman adresime teslim edilecek?
  Amacımız mümkün olan en kısa sürede siparişlerinizin size ulaşmasını sağlamaktırSize teslimatı bulunduğunuz ilin uzaklığına göre değişmekte olup, siparişinizin durumunu 'Sipariş Takibi' kısmından takip edebilirsiniz.
  Siparişimi nasıl takip edebilirim?
  Siparişinizin durumunu "Sipariş Takibi" sayfasında görebilirsiniz.
  • "Siparişiniz Hazırlanıyor" ifadesi siparişinizin tarafımıza ulaştığını ve hazırlanma aşamasında olduğunu belirtir.
  • "Kargoya Verildi" ifadesi siparişinizin firmamızdan ilgili kargo firmasına verildiğini ifade eder.

  Teslimat adresinde bulunamazsam ne olacak?
  Teslimat sırasında adreste bulunmamanız durumunda kargo firması bir "Ziyaret Notu" bırakacaktır. Bu durumda siparişinizi 3 gün içinde bulunduğu kargo şubesinden sizin teslim almanız gerekmektedir.
  Ürünü teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?
  Kargo görevlisi ürünü size veya belirttiğiniz kişiye teslim ederken kimlik belgesi veya ehliyet isteyecektir. Bu sebeple sizin veya teslim alacak kişinin yanında kimlik belgesi veya ehliyetinin bulunması gerekmektedir. Ürünü teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Her hangi bir yanlışlık veya eksiklik veya hasar gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz ve kargo teslim tutanağı doldurarak paketi kabul etmeyiniz.
  Ürün kargodan eksik çıkarsa ne yapmalıyım?
  Teslim aldığınız ürünler kargodan eksik çıkarsa 'Müşteri Hizmetleri' sayfasında sipariş numaranızı belirterek durumu anlatan bir e-posta gönderebilirsiniz. Size en kısa sürede cevap verilecektir. Dilerseniz 0212 561 20 30 no'lu telefondan müşteri hizmetleri yetkilimizle görüşebilirsiniz.
  İade Şartları
  Hersepet.com, mesafeli satış yönetmeliğinin 12. maddesinin 1. fıkrasına göre tüketicinin cayma hakkını kullandığına ilişkin bildirimin kendisine ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içinde, iade koşulları sağlanması dahilinde bütün bedelleri geri ödemekle yükümlüdür. 14 günü aşan iade talepleri için işlem gerçekleştirilememektedir.
  İade koşulları nelerdir?
  Hersepet.com dan satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Hersepet.com’a başvurarak, iade koşulları dahilinde kargo bedeli ödemeden ücretsiz olarak iade edebilirsiniz.
  Ürünlerin cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının yanı sıra, varsa hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerle birlikte aynı anda hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekir. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde, cayma hakkı kapsamında iade alınamaz.
  İade siparişinize ait ödemeniz, gönderiniz tarafımıza teslim edildiği tarihten itibaren en fazla 7 iş günü içerisinde yapılacaktır. Geri ödeme konusunda bilgi almak için 0212 561 20 30 numaralı Müşteri Hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.
  Tarafımıza göndereceğiniz iadelerde ürünleri firmamıza yollamanızdan doğan kargo ücreti iadenin anlaşmalı olduğumuz Kargo aracılığı ile yapılması şartı ile firmamıza aittir. Diğer kargo firmalarından yapılacak iadelerin gönderim ücreti, müşteriye aittir.
  İnceleme ve Ürün İşlemleri
  Siparişinizde bulunan ürünler ile ilgili tüketici kaynaklı olmadığını düşündüğünüz bir sorun ile karşılaşmanız durumunda, ürünü garanti süresi olan 2 yıl içerisinde fatura ve ürün inceleme talebi ile birlikte inceleme departmanına gönderebilirsiniz.
  İnceleme departmanına ulaşan ürününüzle ilgili inceleme işlemi en geç 30 gün içerisinde tamamlanmakta ve tarafınıza bilgi verilmektedir. İnceleme sonucunda üretim kaynaklı bir problemle karşılaşılması durumunda ücret iadeniz yapılacaktır. Kullanıcı kaynaklı bir sorun ile karşılaşılması durumunda ürününüz ARAS kargo firması ile sistemde kayıtlı olan adresinize gönderilecektir.
  İnceleme ürünlerinizi aşağıdaki adrese ARAS kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz
  Cayma hakkının geçerli olmadığı ürünler ve hizmetler aşağıdaki gibidir:
  • Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve satıcı veya sağlayıcının kotrolünde olmayan mal veya hizmetler (Chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri).
  • Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler
  • Çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek ürünler
  • Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler (Fidan vb.)
  • Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınlar
  • Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek - içecek tedariği ve eğlence veya dinlenme amacına yönelik hizmetler
  • Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar (Telefon kontör siparişleri, dijital kodlar vb.)
  • Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetler
  (Montaj vb.)
  Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır. Aksi halde iade alınamamaktadır:
  • Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin ürünler (Bilgisayar sarf malzemeleri (Toner, kartuş, şerit vb. her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler)
  • Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler (İç çamaşırı, mayo, kozmetik, kulaklık, kişisel bakım ürünleri vb.).
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir.
  Hediye Ürün İadeleri:
  Hersepet.com’da bir ürünün yanında hediye olarak sunulan ürünlerin tek başına iade işlemi yapılamaz. Hediye ürünün iade alınması işlemi ancak ana ürünle birlikte gönderildiğinde gerçekleştirilebilir. Bu yüzden iade işlemi için ana ürünü ve hediye ürünü aynı anda göndermeniz gerekir. Ayrıca ürünleri göndermeden önce her iki ürün için de iade talebi oluşturmalısınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.