Çok Satanlar
En Yeniler
Fiyat Artan
Fiyat Azalan

Bu kategoride şık ve minimalist tasarımlarıyla Melitta Kahve Makinesi seçenekleri ön plana çıkar. Kompakt yapısı ile her mutfağa sığabilen kahve makinelerini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Markanın full otomatik kahve makinesi çeşitleriyle farklı aromalarla, sert ya da yumuşak içimli olarak yaklaşık on sekiz kahve hazırlayabilirsiniz. Bu kahveler arasında espresso, americano, capuccino, latte, flat white, macchiato gibi birçok seçenek yer alır. Aynı zamanda Melitta markasının kahve makinesinin mobil uygulamasını telefonunuza indirerek, cihaz ile entegre ederek kullanmanız mümkündür. Bu sayede cihazı telefonunuz üzerinden tek bir tuşla başlatabilir ve zahmetsiz bir şekilde kahve hazırlamanın keyfine varabilirsiniz. Üstelik bu sayede kahve makinesini uzaktan kontrol etmeniz mümkündür. Ayrıca markanın tam otomatik kahve makinesi çeşitleri, dört kişiye kadar kişisel kahve tercihlerini kaydetme özelliğine sahiptir. Pek çok fonksiyon sahip kahve makinelerini sitemizden inceleyebilirsiniz.

Otomatik Kahve Makinesi Çeşitleri Nelerdir?

En iyi otomatik kahve makinesi çeşitlerini sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz. Otomatik tarzındaki kahve makinesi çeşitlerinde birçok farklı özellik bulunur. Melitta markasının barista kalitesinde kahveler hazırlamanıza imkân tanıyan kahve makineleri mevcuttur. Bu makinelerle birçok kahve çeşidini hazırlayabilir ve farklı aroma seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Espresso makinesi ile lezzetli ve taze kahveler hazırlayarak, kendinizi ve misafirlerinizi muhteşem kahve lezzetleri ile şımartabilirsiniz. Bunun yanı sıra farklı tatlar arayan kullanıcılar için Americano makinesi çeşitleri de mevcuttur. Bununla birlikte otomatik kahve makineleri pratik kullanım özelliği sayesinde de oldukça avantajlıdır. Otomatik temizleme ve kireç çözücü, renkli dokunmatik ekran, sessiz öğütücü gibi özellikler kullanım açısından büyük ölçüde kolaylık sağlar. Üstelik farklı boyutlara sahip kahve makineleri her mutfak için uygundur. İhtiyaçlarınıza uygun tüm otomatik tarzındaki kahve makinesi çeşitlerini sitemiz üzerinden indirimli seçeneklerle satın alabilirsiniz.

Kahve Makineleriyle Barista Kalitesinde Kahveler Hazırlayın

Otomatik kahve makineleri, profesyonel kahveler hazırlamak için son derece idealdir. Marka ve modele göre değişmekle birlikte, otomatik makinelerini mobil uygulama aracılığıyla telefonunuz üzerinden kumanda edebilirsiniz. Böylece son derece pratik ve kolay bir şekilde taze kahve hazırlamanız mümkündür. Cappucino makinesi ile entregre süt sistemi sayesinde iki kademede istediğiniz kahve spesiyalitesini hazırlayabilirsiniz. Hafif ve yumuşak içimli bir kahve deneyimi için cappucino makineleri idealdir. Bunun dışında Espresso Kahve Makinesi çeşitleri de mevcuttur. Öte yandan kahve makinelerinde, büyük fincan ve bardaklar için 135 mm yüksekliğe kadar ayarlanabilen kahve çıkış özelliği bulunur.  Aynı zamanda ürünlerde geniş bir su haznesi de vardır. Bu sayede kısa sürede çok sayıda kahve hazırlayabilirsiniz. Otomatik kahve makinesi fiyatları ise ürünlerin özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Sitemiz üzerinden pek çok farklı kahve çeşidini hazırlayabileceğiniz otomatik kahve makinelerini inceleyebilirsiniz. Ayrıca sitemizde gerçekleştirilen kampanyaları takip ederek otomatik kahve makinelerini avantajlı seçeneklerle satın almanız mümkündür.

Otomatik Kahve Makinesi Nasıl Kullanılır?

İlk olarak içimini beğendiğiniz kahve çekirdeğini cihazınızın haznesine koyarak kahvenizi taze bir şekilde öğütünüz. Bulunduğunuz yeri taptaze bir kahve kokusu saracak. Cihazınızın su haznesinde yeterli miktarda su olup olmadığını kontrol edin ve yeterli miktarda su yoksa ekleme yapın. Cihazınızın kontrol panelinden içmek istediğiniz kahveyi seçerek işlemleri başlatın. Birkaç saniye içerisinde sıcacık ve mis gibi kokulu kahveniz hazır.

Otomatik Kahve Makinesinde Hangi Kahveler Yapılır?

Otomatik kahve makineleri genellikle espresso ve türevleri kahveler yaparak çeşitliliği sağlar. Espresso, Americano, Latte, Mocha, Macchiato, Cappuccino, Cortado kahve çeşitleri yapılabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.