Çok Satanlar
En Yeniler
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
1 2

Giyilebilir teknoloji ürünleri arasında ön plana çıkan akıllı kol saatleri, telefonlarla entegre olarak çalışarak birçok avantaj sağlar. Garmin markasının akıllı tarzındaki saat modellerinde birçok özellik mevcuttur. Bu özellikler arasında sağlık istatistiklerini takip etmek, antrenman programlarına erişim, müzik dinleme seçenekleri ve mobil ödeme yöntemleri yer alır.  Garmin akıllı saat çeşitlerindeki sağlık istatistiklerini takip etmek için telefonunuza Garmin Connect uygulamasını yüklemeniz yeterlidir. Bu işlemin ardından uygulama üzerinden oturum açarak, kalp atış hızı, solunum ve stres gibi önemli ögeleri öğrenebilir ve kaydedebilirsiniz. Bununla birlikte gün boyu vücudunuzun enerji seviyesini görebilir ve Pulse Ox sensörü sayesinde vücudunuzun oksijeni ne oranda emdiğini takip edebilirsiniz. Öte yandan Garmin saat çeşitleri son derece şık tasarımlara sahiptir. Farklı renkler arasından kendiniz için uygun seçimlerde bulunabilirsiniz. Üstelik saatlerin ekranı, güneşin en yoğun olduğu saatlerde bile görülebilecek şekilde özel olarak tasarlanır. Markanın tüm akıllı model saat ve bileklik modellerini sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

İşlevsel ve Rahat Akıllı Saat Modelleri

Akıllı saat modelleri pek çok farklı tasarıma sahiptir. Matkanın üretmiş olduğu modeller, kum rengi, gri, pembe, gold gibi çeşitli renkleri bulunur. Son derece şık tasarımlara sahip olan saatlerin pek çok teknik özelliği de mevcuttur. Bu saatler üzerinden sağlık verileriniz hakkında birçok bilgiye sahip olabilirsiniz. Garmin Venu saat modelleri, solunum takibi, uyku skoru ve gelişmiş uyku takibi, bilekten ölçümlü kalp atış hızı takibi, fitness yaşı gibi verileri tespit etmenize olanak sağlar. Ayrıca saatleri entegre edeceğiniz uygulama üzerinden fitness programı oluşturabilir ve Garmin Coach sayesinde kişisel ve ücretsiz koç rehberliğinden yararlanabilirsiniz. Üstelik Garmin saat modelleri akıllı bildirim, güvenlik ve izleme özellikleri, müzik dinleme gibi seçenekler de barındırır. Bu sayede markanın saatlerini kullanarak benzersiz bir deneyim yaşayabilirsiniz. Garmin saat fiyatları ise modellere göre değişiklik gösterir. Sitemiz üzerinden tüm modelleri inceleyerek, dönemlik gerçekleştirilen kampanyaları takip edebilirsiniz.

Farklı Renklere Sahip Akıllı Saat ve Bileklik Seçenekleri

Akıllı saat modelleri arasında ön plana çıkan Garmin Vivoactive 4 pek çok özelliğe sahiptir. Özellikle dayanıklılık, yoga, pilates, fitness gibi antrenmanlarda bu saatlerin sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Bu doğrultuda ne kadar kalori yaktığınızı görebilir, kat edilen mesafe gibi bilgilere erişebilirsiniz. Bununla birlikte akıllı bileklik çeşitleri de mevcuttur. Pembe, gri, mor, siyah gibi renklere sahip bu bileklikler arasından tarzınıza yönelik seçim yapabilirsiniz. Bu alanda ön plana çıkan Garmin Vivosmart 4 yedi güne kadar pil ömrü ve su geçirmez yapısıyla oldukça avantajlıdır. Bu bileklik üzerinde kronometre, zamanlayıcı, alarm, adım sayar, tarih ve zaman bilgisi gibi çeşitli göstergeler bulunur. Bunun yanı sıra markanın akıllı bileklik modellerinde ortam ışığı sensörü, bağlantı desteği, hava durumu, akıllı müzik kontrolü gibi teknik donanımlar da mevcuttur. Akıllı model bileklik ve akıllı saat fiyatları ise modellere göre değişir. Sitemizden tüm akıllı model saat ve bileklik modellerini avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.