Çok Satanlar
En Yeniler
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
1 2 3 4

Bu alanda özellikle kablolu ve kablosuz kulaklık, hoparlör, araç içi şarj aletleri, Airpods kılıfları ve laptop soğutucu ürünler ön plana çıkar. En üst teknolojilere sahip telefonların dahi belli bir müddet sonra bataryası azalır. Bu noktada devreye giren araç içi şarj ürünleri, telefonunuzu kesintisiz bir şekilde kullanmanıza olanak tanır. Sayfalarımızda farklı markaların araç içi telefon tutucuları da bulunur. Manyetik araç telefon tutucuları, arabaların havalandırma ızgarasına yerleştirerek kolaylıkla kullanabilirsiniz. Bu sayede ister navigasyon kullanabilir isterseniz de araç içinde telefonunuza çok daha kolay bir erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca telefon için farklı kullanım amaçlarına hizmet eden aksesuarları da sayfalarımızda bulmanız mümkündür. Bu alanda öne çıkan Airpods kılıfı, kulaklıklarınızın kaybolmasını önler. Aynı zamanda Airpod pro kılıfı gibi farklı seçenekler, dayanıklı yapısıyla kulaklıklarınızın darbe almasının da önüne geçer. İhtiyacınıza uygun onlarca ürünü, uygun fiyatlarla güvenle satın alabilirsiniz.

Laptop ve Airpods Aksesuarlarında İşlevsel Ürünler

Laptop için gerekli olan bütün aksesuarları sayfamızdan avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz. Laptoplar, belli bir süre çalıştıktan sonra çoğunlukla ısınmaya başlar. Isınma miktarı fazla olduğunda ise cihazlar kendini kapatma moduna alır. Laptop soğutucu fan edinerek, bu durumun önüne geçebilirsiniz. Ürünlerimiz arasında yer alan laptop soğutma ürünleri, minimum gürültüyle çalışır ve bilgisayarlarınızın ısı oranını büyük ölçüde düşürür. Bu sayede bilgisayarınızı uzun süre boyunca sorunsuz olarak kullanabilirsiniz. Geniş ürün seçeneklerimiz içerisinde farklı hoparlör modelleri de mevcuttur. Mini hoparlör kategorisinde Promate markasının baykuş tasarımlı modelleri ön plana çıkar. Küçük ve kablosuz tasarımıyla son derece işlevsel olan hoparlör modeli, 10 metreye kadar kapsama alanına sahiptir. Bu sevimli taşınabilir hoparlör ürünlerini kendiniz için olduğu kadar sevdikleriniz içinde çok şık ve kaliteli bir hediye olarak tercih edebilirsiniz. Ayrıca Promate markasının silindir şeklindeki kablosuz hoparlör çeşitleri de oldukça avantajlıdır. Silindirik yapısıyla 360 derece etkileyici ses sağlayan modellerle müzik keyfinizi artırabilirsiniz. Üstelik markanın Bluetooth hoparlör tasarımı 8 saat çalışma özelliğiyle de beğeni toplar. Hoparlör ve ses bombası fiyatı ise genel olarak uygun seçeneklerle satışa sunulur. Bütçenize uygun modelleri inceleyebilirsiniz, uygun fiyatlarla da ihtiyacınız olan ürünleri satın alabilirsiniz.

Seyahat Çantaları ile İhtiyacınız Olan Her Şeyi Yanınızda Bulundurun

Sayfalarımızda teknoloji ürünlerinin yanı sıra hem kadın hem de erkeklere yönelik seyahat çantaları yer alır. Farklı renkleri bulunan el seyahat çantası modelleri, yıpranmalara ve suya karşı dayanıklı dış cephesi, çoklu kullanım özelliği ve yastıklı iç tasarımıyla büyük ölçüde avantajlıdır. Travel Pack-S çantalarının suya dayanıklılık özelliği sayesinde, önemli evraklarınızı ve belgelerinizi güvenle yanınızda taşıyabilirsiniz. Bununla birlikte kabloların karışmasını önlemek amacıyla, çantalarda elektrik aksesuar organizatörü bulunur. Öte yandan çantalarda USB, şarj aleti, adaptör, kulaklık gibi çeşitli ürünler için birçok fermuarlı cep mevcuttur. Aynı zamanda küçük el çantası modelleri hafif ve küçük yapısıyla da konfor sağlar. El çantası modellerini seyahat dışında günlük kullanımda da tercih edebilirsiniz. Özellikle kadın el çantası tasarımlarında makyaj malzemeleri için de birçok farklı bölme bulunur. Üstelik çantaların yumuşak iç yüzeyi sayesinde ürünler hasar almaz. Sayfamız üzerinden, çok amaçlı çantaları indirimli seçeneklerle satın alabilir ve ihtiyacınız olan her şeyi yanınızda taşıyabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.