0 Değerlendirme

Coway Ap-1018f Hava Temizleme Cihazı

Yetkiliye Sor
12.499,00 TL
x
ay'a varan Taksit seçenekleri
i Özellikler
24 yıllık hava temizleme uzmanı Coway ile evinizin havasını temizleyin!

Gelişmiş Ar-Ge merkezi, 500 üzerinde patent sahipliği ve 74 adet uluslararası tasarım ödülüyle Coway, Kore'de pazar lideri ve dünyada tanınmış uzman hava temizleme cihazları markasıdır.

Coway AP-1018F İnce tasarımıyla yer tasarrufu sağlar ve 33.9 m² alanı temizler.
Tüm Özellikler
Saat 16’ya kadar verilen siparişlerAynı Gün Kargo
150 TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerde Kargo Ücretsiz
Kampanya
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
ÖDEME SEÇENEKLERİ
YORUMLAR
UZAMANINA SOR
TESLİMAT VE İADE
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • YETKİLİYE SOR
 • TESLİMAT VE İADE
 • Coway AP-1018F Hava Temizleme Cihazı

  Coway AP-1018F Hava Temizleme Cihazı
  24 yıllık hava temizleme uzmanı Coway ile evinizin havasını temizleyin!

  Gelişmiş Ar-Ge merkezi, 500 üzerinde patent sahipliği ve 74 adet uluslararası tasarım ödülüyle Coway, Kore'de pazar lideri ve dünyada tanınmış uzman hava temizleme cihazları markasıdır.

  Coway AP-1018F İnce tasarımıyla yer tasarrufu sağlar ve 33.9 m² alanı temizler.

  4 kademeli geliştirilmiş filtre sistemiyle güvenli hava temizleme sağlar.
  Yıkanabilir/silinebilir ön filtresi ile büyük toz, polen, hayvan kılı gibi parçacıkları hapseder.
  Kişiselleştirilmiş filtre ile ihtiyacınıza uygun seçenek sunar; ( polen filtresi, sarı toz filtresi ) Aktif karbon koku giderici filtre ile yemek, sigara, gaz ve diğer kötü kokuları giderir.
  Aktif karbon filtre doğal Hindistan cevizinden üretilmektedir. Hepa filtre %99.9 oranında toz ve ince partikülleri hapseder.

  Coway AP-1018F Hava Temizleme Cihazı

  Etkili filtrasyon sistemi: IAQ (Indoor Air Quality - İç Mekan Hava Kalitesi) saha testi araştırmaları sonucu geliştirilen hava temizleme filtre sistemi ince partiküllerin %99.9’unu engeller.

  Gerçek Zamanlı Hava Kalite Göstergesi


  Hava çıkış başlığındaki renkler gerçek zamanlı ortam hava kalitesi bilgisi verir.(halka kırmızı renk olduğunda kirli, sarı olduğunda orta, yeşil oluğunda temiz, mavi olduğunda çok temiz). Yatarken uykunuza engel olmaması adına halka ışığını kapatabilirsiniz

  Otomatik mod: Fan hızı otomatik olarak ortamdaki havanın temizliğine göre ve ışığa göre hızını ayarlar. Enerji tasarrufu sağlar. Turbo mod: Hızlı ve yoğun şekilde havayı etkili biçimde temizler. Akıllı ekonomik mod ile hava kalitesine göre enerji tüketimini ayarlayarak tasarruf sağlar.  10.3 μm potasyum klorür parçacıklarının filtrelenmesi için test edilmiştir.
  25 maddeyi giderebilme özelliği için test edilmiştir: Amonyak (NH3) / Asetik asit (CH3COOH) / Asetaldehit (CH3CHO) / Toluen (C7H8) / Formaldehit (HCHO).
  332 LPM 0.3 μm potasyum klorür parçacıklarının filtrelenmesi için test edilmiştir.
  * Cihaz performansı Kore Hava Temizleme Birliği'nin CA standardına dayanmaktadır.
  * Yukarıdaki testler ürün özelliklerine ve bölgeye göre değişebilir.

  Sertifikalar


  Coway AP-1018F Hava Temizleme Cihazı

  UK Allergy Association Sertifikası: İngiliz Alerji Kuruluşu tarafından hava kaynaklı alerjen ve kimyasal faktörleri giderme sertifikası

  Energy Star Sertifikası: Amerikan Çevre KorumaAjansı kriterlerine uygunluk sertifikası

  Korea Clean Air Association Sertifikası: Hava Temizleme standartlarına uyan hava temizleme cihazlarına verilen sertifikaya sahiptir.

  AHAM (Ev Cihazları Üreticileri Kuruluşu) Sertifikası: Zararlı hava kirleticileri giderme sertifikası

  ECARF (Avrupa Alerji Araştırma Merkezi) Sertifikası  Özellikler
  Filtre Sistemi : 4 Filtre (Ön filtre-Kişiselleştirilmiş filtre (opsiyonel)-Koku giderici filtre-HEPA filtre)
  CADR : 4.4 m3/dk
  Oda boyutu : 33.9 m2
  Zararlı gaz giderme oranı : 93%
  Filtre Gücü (HEPA) : %99.5
  Elektrik gücü : 38 W
  Maksimum ses : 47.4 dB
  Boyutlar (en x boy x yükseklik) : 18,3 x 37,6 x 64,1 cm
  Net ağırlık : 7.25 kg
  Süper
 • Teslimat Aşamaları
  Teslimat Şartları
  Siparişim ne zaman gönderilecek? Hersepet.com sevkiyat birimine sipariş kaydınız ulaştığı andan itibaren taahhüt edilen süre içerisinde ürünleriniz hazırlanır ve kargo firmasına teslim edilir. Kargo firmalarında yaşanabilecek gecikme ve sorunlardan dolayı Hersepet.com firması sorumlu tutulamaz. Cumartesi ve Pazar günleri ile resmi tatil günlerinde sevkiyat yapılmamaktadır.
  Siparişim ne zaman ve ne şekilde teslim edilecek?
  Teslimat süresi, siparişinizin kargoya verilmesinden itibaren İstanbul için ortalama 1 iş günü, diğer bölgeler için ise ortalama 1-3 iş günüdür. Siparişiniz belirttiğiniz teslimat adresinde size veya sizin belirttiğiniz kişiye teslim edilir. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı kargo şirketleri tarafından yapılmaktadır. Siparişinizin takibini 'Kargo Takibi' bölümünde yapabilirsiniz.
  Siparişim ne zaman adresime teslim edilecek?
  Amacımız mümkün olan en kısa sürede siparişlerinizin size ulaşmasını sağlamaktırSize teslimatı bulunduğunuz ilin uzaklığına göre değişmekte olup, siparişinizin durumunu 'Sipariş Takibi' kısmından takip edebilirsiniz.
  Siparişimi nasıl takip edebilirim?
  Siparişinizin durumunu "Sipariş Takibi" sayfasında görebilirsiniz.
  • "Siparişiniz Hazırlanıyor" ifadesi siparişinizin tarafımıza ulaştığını ve hazırlanma aşamasında olduğunu belirtir.
  • "Kargoya Verildi" ifadesi siparişinizin firmamızdan ilgili kargo firmasına verildiğini ifade eder.

  Teslimat adresinde bulunamazsam ne olacak?
  Teslimat sırasında adreste bulunmamanız durumunda kargo firması bir "Ziyaret Notu" bırakacaktır. Bu durumda siparişinizi 3 gün içinde bulunduğu kargo şubesinden sizin teslim almanız gerekmektedir.
  Ürünü teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?
  Kargo görevlisi ürünü size veya belirttiğiniz kişiye teslim ederken kimlik belgesi veya ehliyet isteyecektir. Bu sebeple sizin veya teslim alacak kişinin yanında kimlik belgesi veya ehliyetinin bulunması gerekmektedir. Ürünü teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Her hangi bir yanlışlık veya eksiklik veya hasar gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz ve kargo teslim tutanağı doldurarak paketi kabul etmeyiniz.
  Ürün kargodan eksik çıkarsa ne yapmalıyım?
  Teslim aldığınız ürünler kargodan eksik çıkarsa 'Müşteri Hizmetleri' sayfasında sipariş numaranızı belirterek durumu anlatan bir e-posta gönderebilirsiniz. Size en kısa sürede cevap verilecektir. Dilerseniz 0212 561 20 30 no'lu telefondan müşteri hizmetleri yetkilimizle görüşebilirsiniz.
  İade Şartları
  Hersepet.com, mesafeli satış yönetmeliğinin 12. maddesinin 1. fıkrasına göre tüketicinin cayma hakkını kullandığına ilişkin bildirimin kendisine ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içinde, iade koşulları sağlanması dahilinde bütün bedelleri geri ödemekle yükümlüdür. 14 günü aşan iade talepleri için işlem gerçekleştirilememektedir.
  İade koşulları nelerdir?
  Hersepet.com dan satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Hersepet.com’a başvurarak, iade koşulları dahilinde kargo bedeli ödemeden ücretsiz olarak iade edebilirsiniz.
  Ürünlerin cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının yanı sıra, varsa hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerle birlikte aynı anda hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekir. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde, cayma hakkı kapsamında iade alınamaz.
  İade siparişinize ait ödemeniz, gönderiniz tarafımıza teslim edildiği tarihten itibaren en fazla 7 iş günü içerisinde yapılacaktır. Geri ödeme konusunda bilgi almak için 0212 561 20 30 numaralı Müşteri Hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.
  Tarafımıza göndereceğiniz iadelerde ürünleri firmamıza yollamanızdan doğan kargo ücreti iadenin anlaşmalı olduğumuz Kargo aracılığı ile yapılması şartı ile firmamıza aittir. Diğer kargo firmalarından yapılacak iadelerin gönderim ücreti, müşteriye aittir.
  İnceleme ve Ürün İşlemleri
  Siparişinizde bulunan ürünler ile ilgili tüketici kaynaklı olmadığını düşündüğünüz bir sorun ile karşılaşmanız durumunda, ürünü garanti süresi olan 2 yıl içerisinde fatura ve ürün inceleme talebi ile birlikte inceleme departmanına gönderebilirsiniz.
  İnceleme departmanına ulaşan ürününüzle ilgili inceleme işlemi en geç 30 gün içerisinde tamamlanmakta ve tarafınıza bilgi verilmektedir. İnceleme sonucunda üretim kaynaklı bir problemle karşılaşılması durumunda ücret iadeniz yapılacaktır. Kullanıcı kaynaklı bir sorun ile karşılaşılması durumunda ürününüz ARAS kargo firması ile sistemde kayıtlı olan adresinize gönderilecektir.
  İnceleme ürünlerinizi aşağıdaki adrese ARAS kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz
  Cayma hakkının geçerli olmadığı ürünler ve hizmetler aşağıdaki gibidir:
  • Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve satıcı veya sağlayıcının kotrolünde olmayan mal veya hizmetler (Chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri).
  • Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler
  • Çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek ürünler
  • Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler (Fidan vb.)
  • Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınlar
  • Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek - içecek tedariği ve eğlence veya dinlenme amacına yönelik hizmetler
  • Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar (Telefon kontör siparişleri, dijital kodlar vb.)
  • Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetler
  (Montaj vb.)
  Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır. Aksi halde iade alınamamaktadır:
  • Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin ürünler (Bilgisayar sarf malzemeleri (Toner, kartuş, şerit vb. her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler)
  • Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler (İç çamaşırı, mayo, kozmetik, kulaklık, kişisel bakım ürünleri vb.).
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir.
  Hediye Ürün İadeleri:
  Hersepet.com’da bir ürünün yanında hediye olarak sunulan ürünlerin tek başına iade işlemi yapılamaz. Hediye ürünün iade alınması işlemi ancak ana ürünle birlikte gönderildiğinde gerçekleştirilebilir. Bu yüzden iade işlemi için ana ürünü ve hediye ürünü aynı anda göndermeniz gerekir. Ayrıca ürünleri göndermeden önce her iki ürün için de iade talebi oluşturmalısınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.