Çok Satanlar
En Yeniler
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
1 2

Bu aksesuarlar arasında genellikle saat kordonları yer alır. Akıllı saat kordonu çeşitleri silikon, deri, metal, kumaş gibi farklı materyallerden üretilir. Apple Watch için üretilen kordonlar arasında mavi, kırmızı, beyaz, sarı, mor, lacivert, gri, turuncu gibi geniş bir renk yelpazesi bulunur. Farklı renkteki kordon seçeneklerini satın alarak çeşit çeşit kullanabilirsiniz. Yüksek naylon malzemelerden üretilen Apple Watch kordon seçenekleri son derece dayanıklı ve şıktır. Ayrıca Apple Watch kordon serilerinde el örgüsü dokuma naylon bantlar kullanılır. Aynı zamanda bu bantlar nefes alabilir, esnek ve suya dayanıklı yapısıyla büyük ölçüde ilgi toplar. Böylece kayışlar ıslandığında dahi solmaz ve renkleri canlılığını korur.  Bununla birlikte kayışları istediğiniz şekilde kolaylıkla ayarlayabilirsiniz. Sitemiz üzerinden akıllı saatlere uygun aksesuar çeşitlerini inceleyebilir ve avantajlı seçeneklerle satın alabilirsiniz.

Akıllı Saatler İçin Çok Geniş Alternatiflerde Kordon Çeşitleri

Akıllı saat aksesuarları alanında farklı tasarım ve renklere sahip kordon çeşitleri ön plana çıkar. Beğenileriniz doğrultusunda yeşil, mor, lacivert, turuncu gibi çeşitli renklerdeki saat kordonlarını satın alabilirsiniz. Aynı zamanda ister sportif tasarımları isterseniz de daha klasik seçenekleri tercih etmeniz mümkündür. Genellikle akıllı saat kordonu metal seçenekleri klasik giyim tarzını benimseyen kullanıcılar tarafından tercih edilir. Bununla birlikte akıllı saat kordonu silikon seçenekleri ise günlük kullanıma son derece uygundur. Esnek, ayarlanabilir ve suya dayanıklı kordon modelleriyle saatlerinize şıklık katarken aynı zamanda konforlu hissedebilirsiniz. Öte yandan silikona karşı hassasiyeti olan kullanıcılar için kumaş kordon çeşitleri de mevcuttur. Kumaş saat kordonları son derece esnek ve rahattır. Üstelik kumaş kordonlar ciltte tahriş gibi sorunlara yol açmaması adına nefes alabilir yapıdan üretilir. Akıllı saat kordonları arasında ön plana çıkan kumaştan üretilen kayışları günlük yaşam, ofis veya spor salonu gibi her alanda kullanabilirsiniz.

Her Stile Uygun Akıllı Saat Aksesuarları

Her tarza hitap eden akıllı saatlere yönelik kullanışlı aksesuarları sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz. Promate markasının Apple Watch için üretmiş olduğu kordonlar son derece şık bir tasarıma sahiptir. Tarzınıza uygun olarak farklı materyal ve renklerden üretilen kordonları inceleyebilirsiniz. Bu alanda öne çıkan silikon saat kordonları, yumuşak, esnek ve cilt dostu malzemelerden üretilir. Üstelik ürünlerde kullanılan hafif malzeme ve delikler, kordonun ağırlığını azaltır ve hava akışını sağlayarak cildinizin havasız kalmasını önler. Ayrıca bu sayede bileğiniz terlemez ve yumuşak kayış sayesinde ekstra konforlu hissedebilirsiniz.  Bunun yanı sıra Promate markası tarafından üretilen silikon saat kordonu çeşitleri son derece dayanıklı malzemeden üretilir ve kolay kolay yıpranmaz. Aynı zamanda kordon çeşitlerini ihtiyacınız doğrultusunda bilek boyunuza göre ayarlamanız mümkündür. Akıllı saat kordonu fiyatları ise tasarımlara göre farklılık gösterir. Sitemiz üzerinden tüm akıllı saat aksesuarlarını inceleyerek, dönemlik gerçekleştirilen kampanyalar sayesinde avantajlı fiyatlara satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.